Jump to content

2013.01.15. *Gun Club, Beograd* Leprous, Dreyelands, Through Art


Talvi

Recommended Posts

Ево и ја да се играм.

ВИДО САМ:

Вука

Ангелистора

Куруза

Димон Сида

Мегадејва

Бурбон Принцес

Телеконтара (ваљда)

Луа

Чеса ...

ВАСУ БИВШЕГ БАСИСТУ АЛОГИЈЕ ВЕЛИКУ ЛЕГЕНДУ И ЈОШ ГОМИЛУ СМЕДЕРЕВАЦА ПУСА ЗА ЊИХ! :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јарослав јебе у ово доба,следећи пут закажите концерт у време ручка.

 

Јарослав устаје пре свитања, без плате је више од два месеца и сваког викенда мора да иде ван БГ-а. Јебига, туга што не дођох, али је најмање до мене било. Да нас обрадују неким новим албумом, капирам да ће нас радо опет посетити.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sreeeeećaaaa

Ja uopšte nisam skapirala šta se dešava tamo iza, nije mi se činilo kao da ima malo ljudi

Mnogo dobro bilo, mnogo

Prvi bend pft šta znam, može to i bolje, pogotovo čoek koji peva, čini se da nema pojma šta će sa sobom dok se ništa bitno ne dešava na bini.

Drugi bend bih poslušala u studijskom izdanju, čini mi se da ima tu šta da se čuje. Inače, sve vreme dok su svirali, raspravljali smo uglavnom o tome na koga liči onaj gitarista njihov, i nismo se dogovorili.

Leprous, sve ti jebem, oni ljudi su poremećeni do kraja, sjajan osećaj skroz, energija benda je neverovatna i sviraju bre mnogo dobro. Onaj White što izmolismo (ne znam da l' je bilo još nešto posle toga, morala sam da bežim) je definitivno najbolja koju su svirali, čini se da su ljudi tu već odlepili. I da, Waste of Air, odlično, odlično odrađena. Inače, bila je jedna stvar za koju sam 99% sigurna da je nikad nisam čula, je l' to nešto sa novog albuma ili sam samo već prsla bila?

E i

Koncert se završava, a Azal i Nocturno se grle i jedan od njih dvojice kaže "Brate, napravili smo dobar koncert". Jeste, ljudi, svaka vam čast, najbolji ste od svu decu :D

Pozdrav za sve vas koje sam videla, i za vas koje nisam, da dodam Mito PIČKO i to je to

Sabila sam ispit za 20 minuta <3

  • Upvote 1
  • Downvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedino sam se malo razocarao sto majice nisu imale ispisane datume nazad.....zbog toga uglavnom i kupujem majice

 

Dobro je pa smo uspeli da organizujemo auto zbog satnice koja se nije nimalo postovala :P

 

VIdeo sam neke bradate likove pa sam pomislio da je neki od tih klonova Vuk, al ko me jebe ja sam i dalje anonimus

 

I da Lazo, ja nisam dao tacno \m/

Edited by Captain Spaulding
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sjajna svirka, malo bjedna poseta, nadam se da su Boba i Drolja uspeli da se pokriju no homo. Ako nista, bar sam mogao iz prvih redova opusteno da odem po pivo :D

Moj utisak je da je publika bila solidno lame, ono, gledam okolo ljude kako stoje nezainteresovano ko kurac i kucaju poruke dok ovi prosipaju dusu na bini. Passing me tak'o u bradavicu.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...