Jump to content

2013.01.15. *Gun Club, Beograd* Leprous, Dreyelands, Through Art


Talvi

Recommended Posts

' timestamp='1358325545' post='2607610']

Da, svirali su premijerno stvar sa novog albuma koji bi trebao da izadje za 2 meseca. :)

 

Jeba ti, ja se usra nocas trazeci koja je pesma :haha:

Mada i dalje nisam siguran je l' to sto trazim ta nova ili ne. oO

Share this post


Link to post
Share on other sites

Acquired Taste sasvim dobro tj odlicno otpevan scream.

 

Zao mi je sto nije blio pesme Tall Poppy Syndrome

 

Waste of Air pokidao atome

 

Steta mi je sto na pesmi White nije ni pipnuo klavijature, volim orgulje na pocetku, bas mi je zao.

 

 

P.S. Jel neko primetio da mu je nesto otpalo sa glave u jednom momentu? :D

 

Jos jednom, performans 10+, zvuk 7, masa (3, zato sto je se dosta ispraznilo)

Share this post


Link to post
Share on other sites

SLEEEEEEJEEEEEEEEEEER

 

Ti si muzicki ADD vladar.

 

Sa Alogije preko Anaala na Slayer do Blind Guardiana ispresecano navijanjem. I plus si ispratio koncert uz to :haha:

 

Meni bilo fino, dosao bez nekih velikih ocekivanja, i fino se proveo. Dreyemadjare nisam nesto ispratio iako sam bio tu ceo koncert (je l' ono na kraju bio neki CAndlemass?). Leprous ki sa diska, zvuk slabiji nego sa DM dogadjaja koje video u Gunu, ali se izkristalisao kako vece odmicalo.

 

Pozdrav za svi upoznati :pivopije:

 

zato su stubovi pratili šutku na Waste of Air

 

:rockdevil:

 

 

Nije redom ali

 

Forced Entry

Restless

Passing

Thorn

Mb. Indifferentia

Dare You (za ovo nisam sigurna, možda sam taj deo sanjala)

Waste of Air

Nova stvar

---

White

 

Trebalo bi da je to to.

 

Ja se DY ne secam. Al' fali ti Acq. Taste posle nove definitivno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Да бре, која је фора са људима који су нестали током Leprous-a? Пола људи је отишло.

 

Jebi ga, ja nisam došao zato što je bio sutradan bio radni dan, ko zna kad bih stigao gajbi.. Tako da kapiram da su zbog toga otpalili ljudi.

 

Drago mi je što je bio super koncert.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako nesto i ja, al sam zakasnio na posao, uspavao se, jos mi se telefon preko noci ugasio, pa nije ni zvonio.

 

A svirka, predojajna. Meni su predgrupe jebale kevu, nisam skoro cuo ovako dobru svirku kod nas. A Leprous, kao na Therionu, ista atmosfera, isti outfit, samo pesme sa novog albuma :haha: Do jaja je bilo

Share this post


Link to post
Share on other sites

majke mi zabolelo kada sam video ljude kako odlaze a bend nastavlja da kida posteno, kapiram da je 50% ljudi doslo da bi se prosetalo... mislim gde vam je duh, ja sam se vracao u 5 ujutru gajbi da bi ustao u 7 ujutru da radim, iskrvario oci taj dan al vredelo je, mislim koji kurac jebote nemate 40 godina pa da to utice na vas, mlad covek to mnogo lakse prevazilazi... ne znam sere mi se od toga iskreno

  • Upvote 10

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја сам се највише обрадовао за Acquired Taste, омиљена ствар.

Пичке, нико није хтео да улети у шутку. :rockdevil:

 

И само да се сложим са братом Чесом. Метал је прљав, суров и никоме се не правда, немојте се понашати као пичке! :rockdevil:

Edited by El Karnisero
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

A da, neočekivana količina ženskog sveta na koncertu. Očekivao sam straight forward sausage fest. Ali pokazalo se da samo žene mogu da spasu metal u Srbiji. Bendovi to moraju da imaju na umu.

 

Whineovanje za radni dan. Ja od kad znam za sebe idem na svirke tokom radnih dana. Nekad sam uzimao i slobodne dane zbog koncerata.

Edited by Vitamin K Experience
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

majke mi zabolelo kada sam video ljude kako odlaze a bend nastavlja da kida posteno, kapiram da je 50% ljudi doslo da bi se prosetalo... mislim gde vam je duh, ja sam se vracao u 5 ujutru gajbi da bi ustao u 7 ujutru da radim, iskrvario oci taj dan al vredelo je, mislim koji kurac jebote nemate 40 godina pa da to utice na vas, mlad covek to mnogo lakse prevazilazi... ne znam sere mi se od toga iskreno

 

To mozes da govoris u ime Beogradjana i oni koji studiraju tamo ali oni koji dolaze iz picke materine imaju razloga. To sto se ne postuje satnica je isto fail.

 

Cisto da se zna, ostao sam do kraja. :)

Edited by Captain Spaulding
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...