Jump to content

2013.01.15. *Gun Club, Beograd* Leprous, Dreyelands, Through Art


Talvi

Recommended Posts

Додуше био је Куруз, он је морални патуљак, то је адекватна замена.

 

e pička ti materina ciganska

 

bila neka sisata u beloj majici

pozdravljam je ovom prilikom

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebeš mu mater, dobar koncert nije dobar koncert bez dobrog pratećeg spama na Yumu. :haha:

 

Nije mi jasno zašto je kasnilo ako je već Leprous stigao dan ranije a Dreyelands 2 sata ranije, :P Elem, ja sam morao da izađem oko 0:45 jerbo sam morao na aerodrom da čekam nekoga (još sreća pa je let kasnio sat vremena). Do kol'ko čuke su svirali?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam mnogo slusao bend pre, jedva i stigoh na svirku...ali Leprous pokidali, pevac pokidao, bubnjar pokidao (sva mu cast sto svira na onako ravnim prelazima), gitaristi k'o iz nekog boy benda ali i oni pokidali.

Plus, svi pokazali ogromnu kolicinu energije na bini, sto se posebno ceni imajuci u vidu da im pesme nisu tehnicki bas lake.

Pohvala za tonca sto je namudio kick, nije zvucalo k'o masina za kucanje :D

 

Sigurno najbolje potrosenih 700 kinti do sada :)

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Ti si muzicki ADD vladar.

 

Sa Alogije preko Anaala na Slayer do Blind Guardiana ispresecano navijanjem. I plus si ispratio koncert uz to :haha:

 

 

 

TOOOMOOOORROOOOOOW WILL TAAAAAAAAAAAAAKEEEEE US AAAAWAAAAAAAAAAAAAAAAY

 

 

где год одем, урлам Слејер :haha:

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebeš mu mater, dobar koncert nije dobar koncert bez dobrog pratećeg spama na Yumu. :haha:

 

Nije mi jasno zašto je kasnilo ako je već Leprous stigao dan ranije a Dreyelands 2 sata ranije, :P

 

gun preko dana radi kao streljana, tako da smo usli u klub tek u 19 i onda je njihovo osoblje kasnilo dobrih sat vremena i onda smo imali problem sa kablom i eto.

 

Nisam mnogo slusao bend pre, jedva i stigoh na svirku...ali Leprous pokidali, pevac pokidao, bubnjar pokidao (sva mu cast sto svira na onako ravnim prelazima), gitaristi k'o iz nekog boy benda ali i oni pokidali.

Plus, svi pokazali ogromnu kolicinu energije na bini, sto se posebno ceni imajuci u vidu da im pesme nisu tehnicki bas lake.

Pohvala za tonca sto je namudio kick, nije zvucalo k'o masina za kucanje :D

 

Sigurno najbolje potrosenih 700 kinti do sada :)

 

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...