Jump to content

2012.12.15. *Dom omladine, Beograd* Temple Of The Smoke, Consecration


Lou

Recommended Posts

Beogradski sastavi Temple Of The Smoke i Consecration nastupiće u subotu, 15. decembra, u Klubu Doma omladine Beograda i tom prilikom predstaviti i svoje nove albume koji će uskoro biti objavljeni.

 

"Dva ključna domaća progresivna hard and heavy benda održaće tom prilikom samostalne koncerte - biće to praznik za sve ljubitelje modernog eklektičnog rokenrola. Temple of the Smoke i Consecration važe za koncertne atrakcije, pa ćete prisustvovati izuzetno kompetentnom i ubedljivom izvođenju muzike koja sadrži u uzbudljivoj korelaciji gotovo sve moderne podžanrove: od hard i space rocka, preko duba, prog-rocka, više pravaca heavy metala do post rocka i electro i ambijentalne muzike, sve to uz koriščenje različitih mašina za proizvodnju zvukova i raspirivanje mašte", navodi se u najavi koncerta.

 

Temple of the Smoke je sredinom 2012. godine završio svoj drugi album "The Lost Art of Twilight", opet u saradnji sa Goranom Crevarom, inženjerom zvuka i ko-producentom benda. Album će se u decembru 2012. godine pojaviti u obliku digitalnog izdanja, a vinilno LP izdanje i CD izlaze u januaru 2013. za grčko-švajcarsku grupu etiketa Cosmic Eye/Musicbazz.

 

Consecration su završili svoj treći studijski album "Cimet", koji je snimljen u oktobru 2011. u studiju Underground. Mastering za album je radio James Plotkin (Jodis, Khanate).Cimet će biti uskoro objavljen za Geenger Records. Bend već radi na sledećem studijskom albumu, koji trenutno miksa Aaron Harris, bubnjar bendova ISIS i Palms.

Ulaznice se mogu kupiti neposredno pre početka koncerta na ulazu u Klub Doma omladine Beograda po ceni od 500 dinara. Koncert počinje u 21h, bendovi mole publiku da da dođe na vreme, neće biti kašnjenja.

 

 

Last.fm event

Share this post


Link to post
Share on other sites

ok svirka, pozitivan skroz momenat kada su bili temple i cons zajedno. smetalo mi je samo sto je bio light show i previse osvetljeno, ambijent za ovakve svirke ipak treba biti malo mracniji

 

pun mi je vise kurac staticnih ljudi, smucile su mi se vise svirke, ljudi samo stoje nesto poziraju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Događa se prečesto da je publika statična, a večeras je to bilo pojačano prisustvom mase ljudi koja je ušla na spisak i nije imala pojma o čemu se radi.

 

Komentar lika levo od mene na TOTS - "Ovo kao muzika iz manga crtaća".

Edited by Lou

Share this post


Link to post
Share on other sites

na poslednje 3 svirke na kojima sam bio koje su totalno nezavisne same po sebi zanrovski svuda isti slucaj, ljudi stoje, poziraju, nastavljaju svoj tumblr post moderni zivot tako sto ce se pojaviti negde sa svojom belom majicom obrnutog crnog krsta i casom vina u rukama, uzasnut sam koliko su dosadni ljudi

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisam bio, ali meni je na svirci konsekrejšna uvek lepše da stojim i slušam muziku, nego da ko kreten mlatim glavom, bacam se ko klinac na skrileksu... čak su mi smešni likovi koji na bilo kakav zvuk sa bine padaju u trans, kao da bog sveti svira.

 

ovo što lou priča je druga stvar, mada opet, neko od tih koji su došli ne znajući gde su došlu, je možda i poslušao malo, možda mu se i dopalo... nije da TOTS možeš ččuti na radiju, televiziji...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...