Jump to content

2013.04.28. *Kombank Arena, Beograd* Rammstein


Night Prowler

Recommended Posts

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=10151594367739189&id=46454539188&comment_id=26217126&offset=0&total_comments=2&ref=notif&notif_t=feed_comment

Rammstein-Serbia.com 1. Kapije se otvaraju od 18h

2. DJ Joe Letz počinje od 20h

3. Rammstein malo pre 21h

tako da ne serite za to da rammstein pocinje u 8 i ne tripujte ljude bezveze

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dragi Nebojsa Obradovicu, ako si vec imao pristup veleinformisanom i prepametnom fan klubu Ramstajna, zasto uopste trosis vreme na budale koje seru i tripuju ljude?

Neko ko objavljuje bezuslovnu ljubav prema jednom jedinom bendu sigurno je iskusniji u vezi sa koncertima nego neko koga muzika zanima u globalu.

 

@paja: eto vidis jebiga, to je subjektivno, ja bih pre crko od zedji nego se suzdrzavao da pisam, a ne znam da l' bih uspesno mogao da pisam u flasicu u masi ljudi koja se gura, cak i da je pristojno izvaditi ga pred nekoliko hiljada ljudi.

Kapiram da je biti umeren stvarno najbolji savet.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas bila jebacka guzva dole za parter, neverovatno sta su radili.

 

Pokupili fazon od W.A.S.P.-a da im koncert ne predje 90minuta, to nisam znao.

 

Jedna od retkih koncerata gde sam cuo sve pesme jednog benda koje sam hteo, bukvalno mi po mojih top10 opicili, jos onako vrhunac bas ranije naisao u vidu Sehnsucht-Asche-FF. Sve ostalo...good do nyah, Till-a pola pesama nisam cuo, isto jedna gitara manje-vise se cula, ocekivao sam bolji zvuk na ovakvom koncertu (citaj: za ovol'ke pare).

 

Al' bila vatra.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gore na tribinama bilo skroz do jaja, sve se lepo culo i videlo, a nisam morao da se guram i znojim sa ostalima. Kako i ne slusam preterano Rammstein, tj znam samo hitove, ovaj koncert me je oduvao skroz... Spektakl je prava rec. Jebem li ga da li postoji nesto sto moze da parira ovakvom nastupu? Perfekcija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Беше боље него прошли пут! Могу само да се пожалим на врућину, бол у ногама, на неке људе који претерују у шуткама и на то што нису свирали неке песме попут Енгел. То ми није јасно. Зашто ту песму прескачу?! :blink: И почели Рамштајн па прекинули и онда Бук дих. Више бих волео да су завршили исту пре него што су прешли на следећу. Могли су и Херцелајд. И још доста тога, али да не набрајам сад. :mrgreen: Све у свему, спектакл! :rockdevil: Ишао бих о5. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja bio na tribinama.Koncert je bio super osim sto su neki bosanci,neka 3 debila urlala i divljala iza mene pa su mi stalno odvlacili paznju.Jebo ih onaj planinarski naglasak tolko su se drali da su ljudi polako poceli da beze od njih.Osim toga i vrucine koncert je bio super.Bolji od proslog

  • Upvote 3
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko troše plina mogao bi da se grejem ceo život...

Nisam verovao da će mi neko svršiti po faci ali eto Till mi skino đanu po faci.

Video sam guzicu Flake-a.

Fan pit je keva.

Iseko sam se po rukamna kad je bacio onu malu klavijatru .

Mrzim debile, koji su doveli devojke u prvi red pa kenjaju kao pazi ovo ono i one što slikaju ko budale a na netu će naći polu profesionalne snimke i slike.

Zaključak: fantastičan koncert.

  • Upvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...