Jump to content

2013.04.28. *Kombank Arena, Beograd* Rammstein


Night Prowler

Recommended Posts

Пусти народ на церт без икаквих баријера и ограда. Видео сам ја одлично и из партера, али ето иде ми на курац фан пит и то је то.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јебем матер ономе ко измисли фан пит! Фала курцу па на Слејеру неће бити то срање.

 

Ja sam se zajebao na Metalici, sada sam pozajmio hiljadu dinara od ortaka, ostalo zaradio i tako sam došao do fan pita,gledao koncert iz trećeg reda i sad me boli kurac, vracam svaki dan po 100 dinara ortaku, socijala....

 

+ nije ovo komunizam pa da svi imaju kao ista prava, svako kupi kartu za deo arene koji mu se najviše svidja i lepo svima, neko voli da se gura neko da sedi i gleda/sluša...različiti smo....

  • Upvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Пусти народ на церт без икаквих баријера и ограда. Видео сам ја одлично и из партера, али ето иде ми на курац фан пит и то је то.

Buhuhu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam se zajebao na Metalici, sada sam pozajmio hiljadu dinara od ortaka, ostalo zaradio i tako sam došao do fan pita,gledao koncert iz trećeg reda i sad me boli kurac, vracam svaki dan po 100 dinara ortaku, socijala....

 

+ nije ovo komunizam pa da svi imaju kao ista prava, svako kupi kartu za deo arene koji mu se najviše svidja i lepo svima, neko voli da se gura neko da sedi i gleda/sluša...različiti smo....

 

Ма ок за трибине... Вероватно је било боље гледати Рамштајн од горе...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajd da počupamo i sedišta iz partera i da stojimo svi, koji će nam kurac

 

Citao sam neke tvoje ranije postove i izvalio da ne vadis kurac iz usta!! Ne znam da li je to od nejebice il sto ga mnogo volis. Mislim,devojcica tvojih godina bi trebala uctivije da se izrazava obzirom da si iz Beograda.Mada se meni vise cini da si iz neke pecine ili planincine. Aj sad svi mi muskarci da spominjemo picku u svakom postu. Mislim da bi to bilo bas super.A posle kao mi optereceni sexom hehehe :obrv:

  • Upvote 7
  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cobanice :wub:

 

obzirom

 

:haha:

 

Gramaticka omaska je tu minorna u odnosu na ideju da sa kulturom ima neke veze jesi li iz Beograda ili ne.

Mada bi mogao da bude pismeniji, obzirom da je iz Beograda.

Edited by Demon Seed
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...