Jump to content

2013.04.28. *Kombank Arena, Beograd* Rammstein


Night Prowler

Recommended Posts

Dobar koncert.... Ne znam da li mi je bolji prethodni ili ovaj, mada koga briga, Rammstein će uvek praviti dobre koncerte. Stajali smo u parteru tik uz ogradu fan pita sa desne strane i bum, počeše ljudi da puštaju u fan pit. Svaka čast.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja samo da ishejtujem koncert. Alice Cooper je Bog i batina za ove amatere. King Diamond takođe.

 

Dobar zvuk na tibinama, nema šta. Koreografija je dobra za par pesama, a ona vatra i prskalice se viđaju svake godine za 1. maj i Novu godinu. Bolje da nemaju ništa, bar bi karta bila 30% jeftinija.

Edited by Dead Man Drinking
  • Upvote 4
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

И ја сам то приметио и зачудио... Иначе чусте како добро изговорио реченице на српском, то је ваљда због тога што добро прича руски. Вероватно више воле источну културу него запад.....

 

На албуму Reise, reise иде прво песма Америка (где се у неку руку она прозива), а одмах после ње иде песма о најлепшем граду на свету - Москва. То доста говори...

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

И ја сам то приметио и зачудио... Иначе чусте како добро изговорио реченице на српском, то је ваљда због тога што добро прича руски. Вероватно више воле источну културу него запад.....

 

На албуму Reise, reise иде прво песма Америка (где се у неку руку она прозива), а одмах после ње иде песма о најлепшем граду на свету - Москва. То доста говори...

 

Pa sad u pesmi Moskva govori se o jebanju kurava, koliko je to najlepši grad i šta su hteli da kažu. Paul je polu rus pa eto ti odakle im taj fazon da ubece ruski ,inace koriste i engleski,spansi i francuski (amour,adios,te quiero puta) verovatno im je to pomoglo da dobiju više publike van Nemačke. I posle koje pesme beše to da se krstio,mene je malo sjebala votka,

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...