Jump to content

Državni posao


Vincent Hess

Recommended Posts

jos se primate na ovaj blago paorski kursadzije humor za decu do 10 godina? strasno, kako vas ne smore posle 320 epizoda? verovatno su se oni sami sebi smucili posle toliko epizoda ali snimaju zbog para

 

nemoguce da stancas toliko epizoda i da imas inspiracije za svaku od njih da bude kvalitet, verovatno je vecina smece tesko... pokusao sam da pogledam neke epizode i jedva sam izdrzao koliko smaraju

  • Downvote 12

Share this post


Link to post
Share on other sites

"ja odem na Grbavicu, sjedem, gledamo Želju, "Oslobođenje" ispod guz'ce, tranzistor nauvo i slušaš šta se dešava"

 

ahahahahh jebo te bog ludi, kao ujaka da slušam, original :haha:

 

jos se primate na ovaj blago paorski kursadzije humor za decu do 10 godina? strasno, kako vas ne smore posle 320 epizoda? verovatno su se oni sami sebi smucili posle toliko epizoda ali snimaju zbog para

 

nemoguce da stancas toliko epizoda i da imas inspiracije za svaku od njih da bude kvalitet, verovatno je vecina smece tesko... pokusao sam da pogledam neke epizode i jedva sam izdrzao koliko smaraju

 

da da, baš se strašne pare obrću u ovome, sve brišu guzice hiljadarkama

 

to "verovatno" je suština tvog posta, mi i posle 322 epizode umiremo, ti ako ne kapiraš taj humor produži dalje slobodno i gledaj neki sofisticirani humor za načitane intelektualce, šta da ti kažem

 

jezivo su autentični, ja u Torbici i Čvarkovu bukvalno vidim mog ćaleta i tako tu generaciju u današnjem vremenu, + što hvataju savršeno tu seksualnu tenziju između Lala i Bosanaca, što mnogo ljudi van Vojvodine ne shvata

 

poređenje sa Kursadžijama ne bih da komentarišem, ako ti je onaj abortus klozetskog humora u istoj liniji sa DP-om, onda definitivno nemaš šta da tražiš u ovome

Edited by Talvi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...