Jump to content

mixtape 12


KRANG

Recommended Posts

Da stavim i setlistu, da ne skidaju ljudi ukoliko ne vole navedene bendove:

1 - Asphyx - We Doom You To Death

2 - Nekromantheon - Cast Down to the Void

3 - Baroness - Eula

4 - Dephosphorus - The Fermi Paradox

5 - Enslaved - Death In The Eyes Of Dawn

6 - Witchcraft - Ghosts House

7 - Horrendous - The Somber (Desolate Winds)

8 - Liberteer - Sweat For Blood

9 - Liberteer - Barbarians At The Gate

10 - Master - Smile As You're Told

11 - Nachtmystium - Borrowed Hope and Broken Dreams

12 - Backyard Mortuary - Beyond The Grave

13 - Weapon - Disavowing Each in Aum

14 - Hooded Menace - Evoken Vulgarity

15 - Wolfbrigade - Damned To Madness

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fenomenalan album. I jako zabavan, pre svega. :da:

Da prozborim i ja koju: Jaretov tejp mi se dopao iz razloga sto vec znam skoro sve pesme i sto su nam ukusi tu negde. Sisnistrelov je isto super iako ne pratim te pravce, Geralt of Livia dobar, Talvijev metal mi odlican, nemetal jos nisam preslusao. Jos par sam slucajno preskocio a neki mi nisu legli upravo iz razloga sto ne volim elektroniku toliko. Ali je svakako zanimljivo slusati.

Nisam hteo da prenatrpam tejp pesmama, pa sam nepravedno preskocio Malfeitor, Anaal, Paradise Lost, Graveyard, Year Of The Goat, Aura Noir, Degial...

Share this post


Link to post
Share on other sites

izvalio sam da bi imalo oko 40 pesama koje bih stavio na tejp pa sam onda napravio dva kao homo i nohomo varijante. stavio sam i tracklist ovde ako neko u startu vidi da mu je sranje i da neće da skida. vaše nisam još sve poslušao ali verujem da je svaki dobar na svoj način xexe. sjebao sam se sa ovim fontovima, zaboravio sam koji sam koristio za prvi pa me posle mrzelo da se jebem oko toga i da menjam sve.

 

vanilica-cover.jpg

 

http://www.multiupload.nl/8VEMY6DYL3

 

 

vanilica-tracklist.jpg

 

 

vanilica2-cover.jpg

 

http://www.multiupload.nl/E5DPI4HS9U

 

 

vanilica2-tracklist.jpg

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

sto se metal albuma ove godine tice, mogao sam na keca da se setim skoro deset zicera, bas je bila jaka godina. pa sam skontao da cemo svi da imamo iste tejpove, i onda sam odlucio da napravim tejp samo sa elektronikom, posto je bila gomiletina dobrih izdanja

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

zajebavam se.

evo ga tejp moj tejp, i pun je cistokrvnog elitistickog beskompromisnog black metala

 

Darkthrone-Wallpaper_zps99dfdfbe.jpg

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

nemoj tako, moj tejp je skroz trve i beskompromisan

 

vidak - vanilica - sjajno, tejp koji mozda najvishe vrtim od ovih nemetal

nije vaninilca - podjedanko dobar, sem onih repera to mi je uzasno, uvek preskacem. izuzev toga, bombonica. mada fali cloudcicker, mogao si to da ubacis

 

Sinstrel - ovo mi je uz vidaka najbolji od ovih nemetal, bas dobar mix

 

Pony - prva polovina mi je malo cudno legla, iako su ziceri (Bural, Clark, AC), suvishe moodswinguje, druga polovina mi je super, bas tece fino

 

Defunctus - ovo mi je ok mix, nije muzika koju cesto slusam, ali su fine stvari, fin mix, a mislim da ce mi jos bolje leci vremenom

 

Krang - ok mix, mada je Sinster ipak vishe moj tip, videcu kako mi legne posle nekog vremena, prvi deo mixa nije moj cup of tea, drugi mi je zanimljivji.

 

Vitaminko - metal/nemetal ali ima tih tvrdih(ne mislim samo na metal) momenata koji mi ne prijaju bash. Super izbog Grimes pesme, a i ova Lorn stvar mi je faovrit, ostalo mi ne lezi bash, previshe mase

 

ITF - ne znam sta se zalis, super ti je mix, sem ove Panzerballet stvari, nju uvek preskocim, i Hipno5e, ostalo mi je bas super

 

Geralt - pusa. Ovako se pravi metal mix, plus cu da skinem ovaj JK Flesh, jer kida stvar, mlogo dobro sve u paketu

 

(od vas dvojice sam ocekivao Amebix, steta sto ga niste ubacili)

 

Talvi nemetal - prve stvari vrh, onda preskocim sredinu, druga polovina fantasticna, treba da napravis neki mix samo ovaj fazon.

 

trenje - fin mix, sem SoP koji umaraju.

 

Markoman -od ovog mixa sam bas mnogo ocekivao, posto su mi tvoji mixevi uvek na samom vrhu. ovaj ima dobre stvari, i ok je za slusanje, ali me nije razdushevio kao oni ranijih godina.

 

 

treba da skinem i preslusam i ove ostale mixeve.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Divlja manifestacija sirovih izvanzemaljskih moci! :bigblue: Nek' je nama Paul ziv i zdrav, stig'o novi Wadge! Sprema se jos novog materijala. Inace, okacio sam i neke "ekskluzivne" pesme, jos neobjavljene. I da, tapemix je radjen u totalnom DIY duhu, ripov'o sam sa svojih ploca i diskova, ha! :violent: Ako uoste nekog nesto zanima, nek' mi pise, dosta tih noviteta imam na distribuciji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...