Jump to content

mixtape 12


KRANG

Recommended Posts

ajd da bacim i ja utiske za ovo sto sam preslusao.

 

defunctus - iskren da budem, ovo mi je na prvu loptu bio najmanje zanimljiv tejp, a sada ga slusam gotovo svakodnevno. apsolutno umerena i neutralna indie varijanta. crystal casltes, diiv i tamaryn sam i sam ispratio preko godine, a ovo ostalo mi se manje-vise sve svidelo (jessie ware mi je zapravo jedino bezveze), gde bih posebno izdvojio grimes i churches, to cu morati da skinem komplet albume.

 

krang - slicna prica sa uneasy slusanjem na prvu loptu, mada je to tako bilo i prethodnih godina, pa se na kraju ispostavi da tvoje tejpove slusam tokom cele naredne godine. nisu mi se svidele ove prve tri rnb-like pesme, ovo od hot chip pa na dole je bas bas odlicno, definitivno jako inovativan i slojevit tejp i skladno sortiran.

 

talvi - izgleda da sam ja tezak baksuz za ovaj sendspace (ili ikom tu nesto mrsi sa ip-evima), ali kad god sam pokusavao da skinem tvoje ovogodisnje tejpove nije bilo slotova za free download.

 

sinstrel - dosta dobar tejp, muse i ove pesme gde zene pevaju mi nisu preterano po ukusu, ali su zato ostale pesme (70%) odlicne, stockholm narocito. nisam pratio nista skoro od izvodjaca koje si stavljao, tako cu definitivno jos dosta slusati ovaj tejp.

 

marc0man - standardno tejp koji mi najvise lezi po ukusu i gde gotovo nikad ne naidjem na losu pesmu. sem ove godine gde je to bila p!nk. :)

 

ceda cynic - slicno kao sa marc0manom, samo je u kontekstu jedne lose pesme u pitanju bio Gaze. nisam pratio dosta stvari koje si stavio, totalno prejeban tejp imho.

 

nemetal necko - osrednji tejp, iskreno. uglavnom sam skipovao ove rnb i rap stvari, ali su gitarske pesme bile super, narocito bat for lashes.

 

trenje - tejp koji je sadrzao procentualno najvise pesama koje sam i sam slusao preko godine. od tih bendova si izabrao realno najbolje pesme, ovo ostalo sto nisam slusao preko godine me uglavnom nije preterano kupilo. izuzev temple of the smoke koje nikada ranije nisam cuo kad sam lenstina za svirke.

 

uruk - jako inovativan tejp, moram priznati da preko godine nisam cuo apsolutno nijedan od bendova koje si izabrao. tacnije, u zivotu ih nisam cuo. i do jaja ima stvari, svidelo mi se vise od pola, john talabot narocito, kudos.

 

jare - odslusao sam tri pesme s paznjom, utvrdio da su ostale slican fazon i obrisao tejp. jebiga, bas mi ne lezi nikako.

 

 

 

vanilice skidam upravo, kao i lazin rep.

Share this post


Link to post
Share on other sites

covervba.jpg

 

1. Downfall of Gaia - Drowning by wing Beats

 

2. Cursed Altar - Clarity

 

3. Kyle Minogue - Who were We?

 

4. Kan R. Gao - For River

 

5. Vaura - The Zahir

 

6. Panopticon - Come All Ye Coal Miners

 

7. Panopticon - Killing the Giants as they sleep

 

8. Charlie XCX - Cold nites

 

9. Stray Dog - Disappear

 

10. Nontinuum - Waiting With You

 

11. Deafknife - Shape

 

12. Anathema - Untouchable

 

13. Autnum for Crippeled Children - Only The Ocean Knows

 

14. Ulver - Today

 

15. Hypomanie - If the Seas were Merciful

 

Zbog prevelike velicine izbacih Mars Voltu, Mono i Brian Eno.... mislim da ima dosta interesatnih pesama na mikstejpu od bendova koji su joss UG i niste culi za njih, tako da ovaj mikstejp moze da bude dosta informativan. :)

Htedoh isto tako da napravim 50:50 , metal : sve ostalo, ali na kraju je ispao mikstape metal sa nesto jos ostalih upliva.

Imate sav info oko bendova u zipu.

 

Inace dosta mojih omiljenih pesama nisam stavio u tejp zato sto su preko 20 min......

 

http://rapidshare.co...kstape 2012.zip

 

Ako se dopadne ovo ljudima mozda napravim mini mixtape slow and heavy.

Edited by Lunar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...