Jump to content

2013.05.30-06.01 *Prnjavor, Beograd* Darkness Rising Festival


Toki89

Recommended Posts

E kad bi doveli još Dead Congregation i Marduk... Mada i ovako ne propuštam.

 

meni su očajni, vokal je isti onom iz The Black Satans

 

Super su Behexen, a vokali su različiti na svakom albumu. Nightside Emanations je jedan od boljih albuma ove godine, preslušaj ako već nisi.

 

http://www.youtube.com/watch?v=QoicTieIEFs

Share this post


Link to post
Share on other sites

vidim da neki ljudi i dalje kukaju na cenu karte, majka srbija rodila pa da im pada sa neba i sve da bude dzabe, a sa druge strane zale se kako im fale dobri koncerti pa odvajaju silne stotine evra ne bi li otisli na neke festivale pa ciganskim zemljama...

wake up...

mogu da se kladim da ce ovo biti najbolje organizovani festival kod nas, samim tim cena karte je sasvim korektna, a i da se ne lazemo, organizatori su najavili festival 6 meseci unapred!!! znaci mesecno po 1000din i na festivalu si koji ce se sigurno pamtiti! ili mozda imate pametnije stvari da radite tih dana, poput gledanja svog facebook profila i redovnog postovanja na twiter-u ili sta je vec sad hit!

ovo je kritika svih nas, i mene samog koji ovo pisem jer koristim forum u ovu svrhu - ali barem nemam facebook nalog, jer gomila lepih stvari koje su bile ili koje neki ljudi pokusavaju da pokrenu bivaju zanemarene usleg manjka sistema vrednosti ili podvrgnute ismevanju ili cak onom dobrom starom kako je u nemackoj, kako je u norveskoj... idite u nemacku, idite u norvesku...

ja sam moju kartu rezervisao a vi vidite sta sve mozete da uradite za 6 meseci, a siguran sam da za kartu u tom periodu sigurno mozete da ustedite.

  • Upvote 10
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...