Jump to content

2013.05.30-06.01 *Prnjavor, Beograd* Darkness Rising Festival


Toki89

Recommended Posts

Prvo, odakle vam ideja da je ovo skupo???? Platili biste samo jedan bend pola od ovoga,ovde će da bude oko 30 bendova, to je ako kupite kartu sada jedan evro po bendu, aman zaman ljudi pa gde to još ima? osim toga, i ako se plati neka od kasnijih cena, zar je to toliko neizodljivo sakupiti. ovo se nije dešavalo u Srbiji do sada, i zaista mislim da organizartoru treba samo čestitke uputiti nikako zajedljive komentare. svako kome ovo nije po volji neka uzme i organizuje ovako nešto pa da pričamo. svaka čast organizatorima, ja svakako atendujem.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Organizatori!! jel moe jos dvaest bendova a karta ako moze ispod 1000 din?

podelite bendovima zemicke a nejlepsima i naj tru u publici bicikle.

 

Ljudi, 3 dana 30 eura, pun kurac bendova, cemu rasprava, stvar je jasna,

ko ne dodje ne bi dosao ni da je karta 100 din

 

Prvo, odakle vam ideja da je ovo skupo???? Platili biste samo jedan bend pola od ovoga,ovde će da bude oko 30 bendova, to je ako kupite kartu sada jedan evro po bendu, aman zaman ljudi pa gde to još ima? osim toga, i ako se plati neka od kasnijih cena, zar je to toliko neizodljivo sakupiti. ovo se nije dešavalo u Srbiji do sada, i zaista mislim da organizartoru treba samo čestitke uputiti nikako zajedljive komentare. svako kome ovo nije po volji neka uzme i organizuje ovako nešto pa da pričamo. svaka čast organizatorima, ja svakako atendujem.

 

Desavalo se ako mislis na festival extremne muziek , pancevo 2003 dva dana i najbolji festival ovakve muzike na kom sam ikad bio

doduse, organziatori pukli, bendovi pizdeli, obezbedjenje pravilo sranja itd, al ako ce ez tih ruznih strana da prodje ovaj fest, stvarno ce biti do ajja.. svaka cast ljudima koji su skupili muda da ga org, to nisu neki mamini i tatini sinovi

ko ovi sto prave rajv i sl sranja, da zarade, nego ljubitelji muzike ko sto smo i svi mi i treba ih podrzati./

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije skupa karta od 30-40 evra, ali ove kao posle od 50-60 jesu. Mozemo da pricamo o tome kako je to sranje i kako realno pun kurac bendova vidis, ali isto tako je bilo i za Legacy i za Castle fest, koji su imali predobar lajnap, pa je opet puklo sve na kraju kad se sabere, jer nema dovoljno ljudi koji zele da izdvoje pare za ovako nesto.

Edited by Srlandand
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Organizatori!! jel moe jos dvaest bendova a karta ako moze ispod 1000 din?

podelite bendovima zemicke a nejlepsima i naj tru u publici bicikle.

 

Ljudi, 3 dana 30 eura, pun kurac bendova, cemu rasprava, stvar je jasna,

ko ne dodje ne bi dosao ni da je karta 100 din

 

 

 

Desavalo se ako mislis na festival extremne muziek , pancevo 2003 dva dana i najbolji festival ovakve muzike na kom sam ikad bio

doduse, organziatori pukli, bendovi pizdeli, obezbedjenje pravilo sranja itd, al ako ce ez tih ruznih strana da prodje ovaj fest, stvarno ce biti do ajja.. svaka cast ljudima koji su skupili muda da ga org, to nisu neki mamini i tatini sinovi

ko ovi sto prave rajv i sl sranja, da zarade, nego ljubitelji muzike ko sto smo i svi mi i treba ih podrzati./

 

znam za taj fest,al s obzirom da nije uspeo ne obazirem se previše na njega. :-)

  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovo se nije dešavalo u Srbiji do sada

znam za taj fest,al s obzirom da nije uspeo ne obazirem se previše na njega.

To sto nesto nije uspelo (npr. pomenuti festival u Pancevu i Legacy - na oba mi je bilo ekstra),ne znaci da se nije "nikad ni desilo".

Desila su se oba festivala,kao i neki drugi :da:

 

A to sto ti ne obracas paznju na njih...sta ces...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije skupa karta od 30-40 evra, ali ove kao posle od 50-60 jesu. Mozemo da pricamo o tome kako je to sranje i kako realno pun kurac bendova vidis, ali isto tako je bilo i za Legacy i za Castle fest, koji su imali predobar lajnap, pa je opet puklo sve na kraju kad se sabere, jer nema dovoljno ljudi koji zele da izdvoje pare za ovako nesto.

Glupo je stavljati Legacy i Castle u isti kos. Prvi se odrzao i videli smo mnogo odlicnih bendova ta dva dana...a drugi je najveca sramota ikad.

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја мислим да многи кукају што код нас нема већих концерата и/или фестивала само зато што онда по томе не могу да пљују или да се нешто жале.

Edited by Јарослав

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sasvim moguće. Isto tako naši kenjaju i žale se i kad odu u inostranstvo. Koliko lažu oni koji odu u Nemačku npr. kako nije sve bajno, mrš.

 

Bilo bi lepo kada bi mnogo ljudi što pre rezervisalo karte. Ne znam šta je na kraju bilo sa Castle-om, kartu sam uzeo u roku od nekoliko dana, na kraju su mi vratili sav novac, ako je bila neka pljačka onda ne vidim logiku, ako su svi dobili novac od karata nazad, ne znam koga su opljačkali :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

To sto nesto nije uspelo (npr. pomenuti festival u Pancevu i Legacy - na oba mi je bilo ekstra),ne znaci da se nije "nikad ni desilo".

Desila su se oba festivala,kao i neki drugi :da:

 

A to sto ti ne obracas paznju na njih...sta ces...

 

za ovaj festival smatram da hoće biti uspešan. taj ko to organizuje je sigurno dobro proučio greške svojih prethodnika i verujem da ih poučen iskustvom neće ponoviti. ali, dobro to je samo moje mišljenje... samo želim da ukažem na to da ljudi koji slušaju black metal zaista trebaju biti zahvalni na ovome, jer će ovo da bude velika stvar i mislim da će da privuče ljude iz inostranstva.

Share this post


Link to post
Share on other sites

znam za taj fest,al s obzirom da nije uspeo ne obazirem se previše na njega. :-)

 

naprotiv finansijski nije uspeo ali mislim da ko god da je bio tamo vise to nikad u zivotu niej doziveo, vrhunski fest i fenomenalni bendovi i bleja

 

Količina novonastalih naloga na istoj temi ukazuje na to da braća Branković organizuju festival.

 

 

greska, braca tarabic organizuju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...