Jump to content

2013.05.30-06.01 *Prnjavor, Beograd* Darkness Rising Festival


Toki89

Recommended Posts

!Duga pauza opet jedno 45 minuta ,svi se razidjoshe prichaju o zivotu i kako ko planira posle zavrshenog filozofskog faxa da pocne neki biznis.

 

:haha: :haha:

 

Dosao sam do ovog dela i bukvalno ne mogu dalje da citam, boli me lice :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ne znam sta vam je ,ja uvek tako pricham

Treci dan mracno kulturnog uzdizanja:

Cim smo dosli svako je imao svoj alkohol,svajcarci absinth,grci uzo,makedonci rakiju,chesi djus vodku a nemci naravno vinjak.

Simargal-uzas,ipak im treba vishe proba da bi iole red forest of maglay zvucala na pesmu

Sekhmet-shumski dark throne,gore krstovi od granja,corpse paint bljuvotine,muzika mracni smo al nam je lep zivot u ceskoj jer imamo pivo,tako da te vesele melodijice taman dodju

Grcki One od proslog dana-izadjoshe ljudi da odsviraju 3 pesme i ima sta da se cuje.Najvece iznenadjenje festivala.Ko je pratio drevnu istoriju muzike zna da se razvijala kao ona za igru(disco,pantera,hc) i ona koja je ritualno korischena.Do savrshenstva spoznavanje katarze grckog amfiteatra.Ovaj dvojac nas je odveo u ono iskonsko crno bez da se vide fleke od(paste,sperme,hrane)normalnog zivota.Potpuno neki fantasticni svet

DESASTER JEBENI!!!Veliko odusevljenje publike,navikli nashi da ih gazi nemacka cizma pa to ti je.Jedva sam ovoliki izdrzao u sutci pored drugih brace slovena,koji su propustili teretanu ovih tri dana pa im je dizanje mene bash bilo izazovno.Promesashe sve albume,mada krvi je bilo na teutonic steel, splendour of the idols sa novog(mnogo bolje uzivo) i black magic od slayera.Jedini bend od koga je trazen bis

,nezaboravni metalized blood,vido i nocturna u sutci kako bezi kao sto je iz svog rodnog Krusevca pobegao u potrazi za beogradskim picama!!!

Behexen-Najvishe ljudi je doslo zbog ovog benda i osecala se neka kultost u vazduhu,kao kad ti ostane sherpa sa supom 10 dana na ringli,pa kad otvoris,takva neka trulezh.Jako dobar performans,orginalne mantije(svaki drugi je imao obicne)Sa ultra gorucim svecama tamnjana i gorucim krstovima.Muzika cist satanizam onako thelemicni nije onaj prostacki anti hriscanski.Vishe likovova je cekalo u bekstejdzu nego riba da ih dodirnu.Iako su ove nashe vristale posle svake pesme valjda od odusevljenja ili secanja na mracne coskove po ulicama iz detinjstva uglavnom je vladao neki mracni muk.Samo da dodam ,bila su dva zeldija sa sve kajlama koji su isli medju crne ljude i nudili im spid i koks trebalo je videti te zbunjenje face:)

URFAUST!!! NAJBOLJI BEND KOJI SAM IKAD GLEDAO UZIVO.JEZA TE NON STOP PROLAZI,ONAJ OSECAJ KAD IMAS TEMPERATURU,LEGNES DA SPAVAS ,PREZNOJIS SE I UJUTRU SE PROBUDIS PA NEMAS VISHE,TAKVA NEKA JEZA NON STOP.KOSKE SU MI SE ZALEDILE.DVA LIKA KOJI IZGLEDAJU KAO FUDBALERI ISTOCNE NEMACKE,NAREDJALI PIVO I VISKI ,PUSHE PLJUGE I EKSIRAJU POSLE SVAKOG 10MINTNOG SHVAJCOVANJA .ISKRENOST U SVOJ SVOJOJ FORMI!!!.

Jedino sto majce koje su istampali za Srbiju su bile m,L i svega nekoliko xl ,izvinuli se nisu znali da smo tolki ljudi,i obecali su da ce poslati svima na kucnu adresu.

Sve u svemu ,bilo me je nekako sramota sto sam iz Srbije,ljudi iz svih krajeva evrope,a kod nas ni 30 karata,dosta ljudi koje doslo sa strane ocekivalo ogromno zezanje od strane Srba ,a ispostavilo se da se oni bolje provode

Edited by STARSHOOTER_SUPREME
  • Upvote 28

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vozd je ishao go prvog dana, a onda je izgubio pantalone, pa se posle vishe nije skidao, jer je morao da zajmi.

 

Bilo i druzenej sa Desasterom xD

 

984070_353854598070238_1250808535_n.jpg

Edited by Vuk
  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvo sam dao plus, a posle sam pročitao. :haha:

 

Horna i guske su hajlajt svega, čak i posle Kruševca i beogradskih pica. :D

 

Nabasao sam negde na fejsbuku:

 

978011_10200540209165357_756514658_o.jpg

Edited by Narsil
  • Upvote 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

haha, trecim dijelom izvjestaja je stavljena tacka na i! Zivopisno koliko je to uopste i moguce postici :haha: :haha: Ovde je svaka prva, a ne svaka druga recenica za antologiju! :haha:

 

Muzika cist satanizam onako thelemicni nije onaj prostacki anti hriscanski.

 

:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

DESASTER JEBENI!!!Veliko odusevljenje publike,navikli nashi da ih gazi nemacka cizma pa to ti je.Jedva sam ovoliki izdrzao u sutci pored drugih brace slovena,koji su propustili teretanu ovih tri dana pa im je dizanje mene bash bilo izazovno.Promesashe sve albume,mada krvi je bilo na teutonic steel, splendour of the idols sa novog(mnogo bolje uzivo) i black magic od slayera.Jedini bend od koga je trazen bis

,nezaboravni metalized blood,vido i nocturna u sutci kako bezi kao sto je iz svog rodnog Krusevca pobegao u potrazi za beogradskim picama!!!

 

Ponadao sam se da ce bar neka losa rec da padne oko Desastera, da mi bude lakse sto ih propustam :/

 

 

 

I da, na stranu Nesini kult-izvestaji, je l' ima jos neko sa foruma da je bio majka mu stara? Ili je ovo o ciframa posete bas tako kako napisa...

Koliko uopste bilo ljudi po danu? 2-3 'iljade? vise, manje?

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...