Jump to content

Upcoming Movies 2013. i vesti iz sveta filma


Recommended Posts

Kako bre ne obecava? Prosli Star Trek je bio mnogo dobar, a ovaj ima potencijala da bude jos bolji.

Inace ja tipujem da je glavni negativac Gary Mitchell.

Edited by Lunar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako bre ne obecava? Prosli Star Trek je bio mnogo dobar, a ovaj ima potencijala da bude jos bolji.

Inace ja tipujem da je glavni negativac Gary Mitchell.

 

Bio je dobar, mada sam ja više bila oduševljena time da je konačno izašlo nešto novo, nego samim filmom (isto kao sa Resident Evil filmovima).

Ovo sada mi deluje kao neki akcioni-triler-spektakl, šibanje fejzerima, jurnjave, ludila... A kada sam videla i šta je čovek izjavio: "I was, frankly, never really a fan. I never really got it. I never really cared much about it. This movie was not made for Star Trek fans - it was made for movie fans, but if you’re a Star Trek fan, I think you’ll be really happy."

Kapiram ja sve to, to je ono što se traži... Samo ništa ne očekujem, to je sve.

 

Može biti Mitchell, može biti Garth of Izar, Arne Darvin, Khan...

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Treba vas tuzti policiji za minuse i pluseve, mnogo smarate.

 

Kamera u Star Trek u je meni bila veoma zabavna, jeste da ima dosta lens flare ocigledno ko god da je radio post-produkciju mnogo voli lens flare, ali kamera je veoma dobra. I definitivno ne moze neki argument protiv filma biti da ima mnogo lens flarea. Ajde argumentujte sta vam tacno fali u filmu. Ja licno ne volim JJ Abramsa, ali mi je Star Trek veoma dobar. Mnogo mi se dopada interakcija i hemija izmedju clanova Enterprajza. Plus film ima veoma dobar miks komicnih i ozbiljnih scena, dijaloga i fan servicea da drzi film kroz dva sata. Nista vise se ne ocekuje od uvodnog filma za reboot Star Treka. Sa novim se ocekuje da dovede veoma dobrog i pamtljivog negativca, i da gurne posadu Enterprajza do svojih granica i samim tim stvori prostor za raznu dramu, polemiku, odanost, izdaju, razradu karaktera i etc.

 

Bio je dobar, mada sam ja više bila oduševljena time da je konačno izašlo nešto novo, nego samim filmom (isto kao sa Resident Evil filmovima).

Ovo sada mi deluje kao neki akcioni-triler-spektakl, šibanje fejzerima, jurnjave, ludila... A kada sam videla i šta je čovek izjavio: "I was, frankly, never really a fan. I never really got it. I never really cared much about it. This movie was not made for Star Trek fans - it was made for movie fans, but if you’re a Star Trek fan, I think you’ll be really happy."

Kapiram ja sve to, to je ono što se traži... Samo ništa ne očekujem, to je sve.

 

Može biti Mitchell, može biti Garth of Izar, Arne Darvin, Khan...

 

To je zapravo quote JJov za prvi film, neko je rekao da je ovaj Star Trek najbolji Star Wars jos od izlaska epizode VII, jer JJ je veliki fan SWa. :D Pa bice vise akcije to je sigurno, ali i ja se nadam ne u velikim kolicinama. Posto je prvi film bio upozavanje, ovaj film ce biti testiranje odanosti posade Enterprajza i mislim da ce Cumberbatch odlicno odraditi svoju ulogu. Ince ja mislim da 100% nije Khan, mnogo je rano za njega. A i zbog poslednje scene u trejleru, koja je omaz sceni iz Wrath of Khan je ja mislim klasicna navlakusa i da sigurno nece biti Khan.

Edited by Lunar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde argumentujte sta vam tacno fali u filmu.

 

Nurse Chapel. :( Ne zbog samog lika (mada meni fali), već iz poštovanja prema Majel Barrett.

Smeta mi veza između Spoka i Uhure, to je ubačeno samo da bismo imali neku glupavu, zbrzanu romansu. Mogli su Kirku da nabace neku, ipak, on je taj koji je oplodio pola univerzuma. Maltretiranje Spoka u detinjstvu... nekako ne ide. Možda je neko, nekad, negde objasnio, ali ja se nešto ne sećam da Romulanci izgledaju onako. Ali ajde, to su sve sitnice. Sigurno ima još nešto, ne sećam se. I malo mi je bezveze to što smo u prvom delu imali neku poremećenu bitangu, i izgleda da ćemo i u drugom.

 

Ja licno ne volim JJ Abramsa.

 

Ni ja, mora da je i do toga.

 

To je zapravo quote JJov za prvi film, neko je rekao da je ovaj Star Trek najbolji Star Wars jos od izlaska epizode VII, jer JJ je veliki fan SWa. :D Pa bice vise akcije to je sigurno, ali i ja se nadam ne u velikim kolicinama. Posto je prvi film bio upozavanje, ovaj film ce biti testiranje odanosti posade Enterprajza i mislim da ce Cumberbatch odlicno odraditi svoju ulogu. Ince ja mislim da 100% nije Khan, mnogo je rano za njega. A i zbog poslednje scene u trejleru, koja je omaz sceni iz Wrath of Khan je ja mislim klasicna navlakusa i da sigurno nece biti Khan.

 

:D

Cumberbatch ne može da omane. ;) I, uopšte, glumačka postava je odlična.

Ma, i ja mislim da nije Khan, nego me mrzelo da kucam... spominjao se zbog toga što se pojavljuje Carol Marcus (iz Wrath of Khan). A toliko ima materijala, ne bih ni volela da se vraćamo na njega (a i, ma koliko ja volela Cumberbatch-a, jedan je Khan - Ricardo Montalban :wub: ).

 

Minus, moliću.

 

Ne mogu da ispravim post.

Nije prvi i drugi deo, nego... koji dođe... 11,12?

Nebitno, znaš na šta mislim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...