Jump to content

Mad Max 4: Fury Road (2015)


Recommended Posts

Ceka se ovo kao retko sta do sada.

 

Apsolutno.

Iako znam da neće biti na nivou drugog i trećeg ostvarenja, ali opet...

Verovatno najupečatljivi serijal iz detinjstva. Ostaje nam nada da neće previše da zaseru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam, meni ovo deluje da su opako poceli da uzimaju inspiraciju od igrica koje su bile inspirisane samim Maxom, tipa Fallout i Borderlands.. sto naravno nije lose uopste, ali ono, samo da se film ne svede na 150% akciju, i nista vise. Ono sto mi je svakako kul je sto kamera/boje/scenografija deluju zaista odlicno, film ce, ako nista drugo, izgledati fenomenalno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam, meni ovo deluje da su opako poceli da uzimaju inspiraciju od igrica koje su bile inspirisane samim Maxom, tipa Fallout i Borderlands.. sto naravno nije lose uopste, ali ono, samo da se film ne svede na 150% akciju, i nista vise. Ono sto mi je svakako kul je sto kamera/boje/scenografija deluju zaista odlicno, film ce, ako nista drugo, izgledati fenomenalno.

 

Da, brutalno izgledaju neki kadrovi. Mada, ja vise volim jurnjavu po asfaltu, pesak smara

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 months later...
  • 4 months later...

i oni s parama :)

 

cekam da opadne interesovanja pa da se zabodem lepo u cineplex sa cca 20 ljudi jos i da gledam u miru

 

ovo ce biti ultimativno lozacku film za naredne dve godine

 

za sve one koji se ne loze na avengerse, to jest

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neka ostane misterija. :maca:

 

Avengersi su loš film, to je kanda jasno? ne? :mrgreen:

 

Skup je bioskop, 3d ili obična projekcija, još ako se ide u paru, moraš minimum 20 jurića da se otvoriš, a za te novce se bolje provedeš u kakvom restoranu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Avengersi su los film???!!

 

napusti sahranu :no:

 

 

u bioskop se ide kad je filmski dan, na popust i bar 2 nedelje posle premijere.

mada je moja sreca sto ne volim 3D pa uvek prodjem jeftinije.

 

jebes ovakve filmove ako se ne gledaju u bioskopu, ovi filmovi su pravljeni za bioskop

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam cicija za prave stvari, boemske stvari. :azal:

 

Daj Zen, nije valjda da ti se sviđa ona nekrotička reklama za sve Marvelove filmove, koja nema razvoj likova, loše efekte i odurnu režiju, iz aviona se vidi da je Whedon prezreo taj film i da nije učinio ono što je on hteo, već velika korporativna mašina.

 

Meni je gro stvari prijatnije da gledam kući na velikom tv-u u blu ray-u, jer me iritiraju povremeno reakcije publike i drndanje telefona, pričanje itd. Nemaju nimalo poštovanja prema bioskop bontonu. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

"boemske stvari"

jao hipsteri, nabijem vas na kurac kolektivno

 

 

naravno da mi se svidja.

obozavam da gledam holivudske blokbastere u bioskopu, retko koja druga produkcija moze da da takav dozivljaj filma, efekata, kompozicije.... jebiga, pare

od takvih filmova ne ocekujem nikavu spektakularnu filozofiju, ocekujem da se odmorim, zabavim, vidim neke nove trikove u poslu

pa ako usput film i prevazidje moja ocekivanja, sto se nekad i desi - super

 

plus, volim da se lozim na te izmisljene svetove, viskobudzetni sf, ekranizacije stripova i knjiga koje necu da citam :)

rezervisem mesto u polupraznoj sali gde zelim ad sedim, kupim neko fino pice i kokice i uzivam

 

drame i ostalo gledam kuci

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...