Jump to content

Mad Max 4: Fury Road (2015)


Recommended Posts

Čitao sam jednu idiotsku recenziju, da je ovo u stvari feministički film i da je Mad Max sporedni lik, i kako su mu oduzeli muškost. :haha:

 

Boli me paja za nju, ali mi smešno da neki uber geekovi rejdžuju oko takve stvari. Gde god sam pogledao neki kratak isečak iz recenzija samo hvalospevi. Držim fige da sledeće nedelje odem u bioskop i budem iznenađen barem jednim blokbasterom. :ph34r::redface:

 

citao sam je i ja. :haha:

 

ma neka budala napisala gluposti i to je sve. a nije ni lose sto je (jos) malo promenjen fokus, na mene je recimo u trecem delu jaci utisak ostavila tina tarner od maksa

Share this post


Link to post
Share on other sites

mrzim 3d, totalno nepotrebno u filmovima i jos uvek su na nivou da vidis tri ravni dubine a ne pravi 3d.

jedini film koji sam gledao gde 3d ima smisla je gravity (koji je kao film ocajan, ali je vizuelno do jaja).

 

 

fury road se naravno gleda 2d.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedino to, dobra akcija i dobri kadrovi. Scenario kurchina. Od Poludelog maxa samo njegove fleshbek scene (sto je skroz do jaja btw, bolje nego Gibson), ali njegova uloga u celom filmu je go kurac realno, bolje da se film zvao Furiosa, Fury Road ... Ne znam, ocekivao sam makar neku osnovnu pricu, a ne ovu obicnu jurnjavu pustinjom zbog picaka, al' ajd', sva ova akcija i do jaja scene su nadoknadili.

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

 

Ovo je teško sranje od filma,da imam deset godina,pa bi mi se i svido.al ovo nema veze sa maxom.mel gibson je zaista bio dilea u filmu.ovaj je tupavi bolid.gledam neku južnoafrićku kućku,kako glumi ludilo.

 

idemo,u zelenilo.aaaa!rokaj snimaj!ćekaj-ne postoji zelenilo,idemo nazad!i brže se vrate nego gde su pošli.

i smrt besmrtnog đoa ili ti tuk katera (mošda) je nešto najgluplje ikad urađeno s glavnim negativcem.

 

idu da jure gorivo,s onim krntijama što jedu gorivo ko alvu,ćudi me da uopšte mogu igde i naći gorivo.

šta je poenta filma...babe s pumparicama,i trudnica u poodmaklom stanju,sa trudovima što skaće ko indijana đons,i pobesneli maks što se ponaša ko izgubljen u svemiru.i ponaša se ko zadnja pićka.zajebo je i indijanu đonza s onim sakrivanjem iza drvenceta dok oni manijaci rešetaju na sve strane.indi je bar imo veće šanse u frižideru.

 

e,da.to sto ima te ocene pićke materine na imdb 8,9,10...pola ocena buđi crew iz filma.dobiju neku nadnicu,i onda buđe ocene i pišu recemzije,kao sve do jaja.a realno.scenario ovde je prisutan ko i klimaterićna kućka kad joj prdne da se usere usred prodavnice.

 

Edited by Razbijač-NAAĆI
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Ovo je teško sranje od filma,da imam deset godina,pa bi mi se i svido.al ovo nema veze sa maxom.mel gibson je zaista bio dilea u filmu.ovaj je tupavi bolid.gledam neku južnoafrićku kućku,kako glumi ludilo.

 

idemo,u zelenilo.aaaa!rokaj snimaj!ćekaj-ne postoji zelenilo,idemo nazad!i brže se vrate nego gde su pošli.

i smrt besmrtnog đoa ili ti tuk katera (mošda) je nešto najgluplje ikad urađeno s glavnim negativcem.

 

idu da jure gorivo,s onim krntijama što jedu gorivo ko alvu,ćudi me da uopšte mogu igde i naći gorivo.

šta je poenta filma...babe s pumparicama,i trudnica u poodmaklom stanju,sa trudovima što skaće ko indijana đons,i pobesneli maks što se ponaša ko izgubljen u svemiru.i ponaša se ko zadnja pićka.zajebo je i indijanu đonza s onim sakrivanjem iza drvenceta dok oni manijaci rešetaju na sve strane.indi je bar imo veće šanse u frižideru.

 

e,da.to sto ima te ocene pićke materine na imdb 8,9,10...pola ocena buđi crew iz filma.dobiju neku nadnicu,i onda buđe ocene i pišu recemzije,kao sve do jaja.a realno.scenario ovde je prisutan ko i klimaterićna kućka kad joj prdne da se usere usred prodavnice.

 

sarliza je kul pravi dobre face samo nesto ne volim da je slusam kad prica, ima gejast glas

hardi odradio vrhunski, ocekivano. mada ima glupih replika. nije mi najjasnije kad ima onaj kurac na licu pa umesto da prica pusta neke zvukove, a moze da prica (suvo mu grlo kapiram, to ono kad naleti na zene).

 

radnja je tacno kakva treba da bude. prva dva mad maksa su slicno pravolinijska (drugi pogotovo), jedino treci koji je pritom i jedini bezvezan nije.

gorivo mogu naci u susednom gradu koji vadi naftu. onaj people eater je vladar tog grada. tri vladara su u savezu, a ovaj sto pravi hranu i vodu izgleda da je glaviji od druge dvojice (logicno).

ne znam sta ti fali sa njegovom smrcu. vidi se od starta da nije fajter. u ulozi fajnal fajtera je onaj nabildani sin riktus, on je super. kad besan puca onako kao srbin u vazduh je najbolji.

 

trudnica je super, nemas pojma. kad je poslednji put u jednom blokbasteru nastradala trudnica sa sve bebom?

 

deo sa drvetom i onim mahnitim pucanjem me jedini smorio malo od sve akcije, fakat.

 

Edited by Face Of Melinda

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

 

 

 

sarliza je kul pravi dobre face samo nesto ne volim da je slusam kad prica, ima gejast glas

hardi odradio vrhunski, ocekivano. mada ima glupih replika. nije mi najjasnije kad ima onaj kurac na licu pa umesto da prica pusta neke zvukove, a moze da prica (suvo mu grlo kapiram, to ono kad naleti na zene).

 

radnja je tacno kakva treba da bude. prva dva mad maksa su slicno pravolinijska (drugi pogotovo), jedino treci koji je pritom i jedini bezvezan nije.

gorivo mogu naci u susednom gradu koji vadi naftu. onaj people eater je vladar tog grada. tri vladara su u savezu, a ovaj sto pravi hranu i vodu izgleda da je glaviji od druge dvojice (logicno).

ne znam sta ti fali sa njegovom smrcu. vidi se od starta da nije fajter. u ulozi fajnal fajtera je onaj nabildani sin riktus, on je super. kad besan puca onako kao srbin u vazduh je najbolji.

 

trudnica je super, nemas pojma. kad je poslednji put u jednom blokbasteru nastradala trudnica sa sve bebom?

 

deo sa drvetom i onim mahnitim pucanjem me jedini smorio malo od sve akcije, fakat.

 

 

ne radi se o fajteru,radi se da bude spekatkl smrt na kraju.

što se tiće zloupotrebe trudnice,dece,životinja u filmu,sve te isfrustrirae režisere bih povešo po trgovima.od trira preko onog što radijo gusenicu do pićketine eli rota.takve stvari u filmovima,i zloupotreba slabijih,vode totalnom samouništenju svega.klinci su dans uveliko u kurcu,al što da ne,dajte im još klanja i organa,da budu luđi,ko ga jebe.

 

da imam 10,12,pa ajd i 15 godina,reko bih koji film jeboteeee,drkam svršvam,i opet drkam.

a ovako...mel je mel,tom je tom...fali mu đeri.

 

još nešto, beyond thunderdom je epic komedija,akcija/fantasy.tina je u to vreme izdala jedan,ako ne i najbolji po album svih vremena private dancer,koji i dan danas imam na kaseti u orginalu.presnimavo sam razne the the,mirzino jato sa hard kor carevima, i od omota pravi hc verzije.sećam se kad sam presnimijo neku kasetu ljube alićića sa biohazardom,pa mu na omotu crto flomaseterima i onim bojicama iz tube kao atomsku bombu iz glave.al tinu nikad,album zakon!!!

 

ipak,beyond thunderdome,iako možda najslabiji u nizu,ima atmosveru,neki duh,gotivne i smešne likove.road warrior je išćašen,mad max je uvod u sve...a ovo...prića nebulozna,likovi tanki...ma,navukli su vas samo na sudaranja i ove šklopocije,i kao film je dojaja...do kurca.

 

za koju godinu gorg miler će postati ista kurva ko i ridli skot,i za jedno deset godina od sad pitaćete se...ma ko ovom ćoveku dava para da sve ovo đubre snima.

koji je šiptar...film nije ni zavrišio šivot u bioskopu,on već prića o nastavku ''wasteland''

 

mada,da budem iskren,meni se ćini da se miler pre pisanja scenarija drogiro sa 'HELL COMES TO FROGTOWN' i tamo se neke pićke motaju u šklopociji,samo što je rodi bio spreman da ih kara sve,a hardi,bez obzira na prezime...šta reći...glup je.

Edited by Razbijač-NAAĆI

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...