Jump to content

2013.03.01. *Klub Quarter, Novi Sad* Pro Pain, Six Reasons To Kill, Undivided, Don Gatto


Јарослав

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

25 bucks and a bottle of wine!

 

K'o sto 'oNe' rece, podsetismo se '98... dodjoh k'o i onda sa bratom Ivanom, sada obojica u tridesetim za razliku od ondasnjih tinejdzera, i odmah naletesmo na Gerija koji se setkao unutra... Marshall & Jonas na merch standu, cool likovi... kad smo se pozdravili, gari Geri rece "but I've put you on the guest list, Milan and Ajvan"... no mi smo vec prvi dan kupili karte, sta sad, a vazna je njegova dobra volja. Malo objasnjenje za te neiskoriscene propusnice za koje nismo znali; pre dve godine sam se dopisivao sa Gerijem i na kraju poslao video zapis koncerta iz '98 koji su oni objavili na jubilarnom DVD/CD izdanju. Par pesama sam bacio na Youtube. Uglavnom, par nedelja pred koncert ja mu se javim i rekoh drago mi je da dolazite u moj rodni grad, pa ako mozemo da procaskamo par minuta pre koncerta (misleci upravo na to da ga uhvatimo kao i svi dok se setka po prostoru, kao i onomad u SKC-u sa Robom i Tomom), bilo bi super... i on rece naravno, voleo bih da se vidim sa tobom i bratom, ali nista vise. Nisam ocekivao nikakav poklon...

 

Izvinite za brbljanje... svirka je bila opako dobra... 75 minuta... masa odlicna... iskakao sam se k'o majmun... razlika u odnosu na ZG listu (nisam jos video za BG), ovako napamet sad, dobili smo State of mind, Johnny Black, Crush... ako smem da primetim, dobio sam posvetu pred State of mind :ph34r: ... snimak od naseg clana 'oNe':

 

https://www.youtube....000yyFA&index=3

 

P.S. Videh i Polzovica, koji je i autor snimaka iz pubike sa koncerata '97 i '98 (par pesama sam okacio na YT), dakle opet flashback od 15 godina... ma razvaljotka celo vece...

Edited by Okudzava
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...