Jump to content

"Crne ovce" u diskografiji


Talvi

Recommended Posts

Dream Theater - Falling Into Infinity ::: sećam se da je podelio publiku, ja sam ga obožavao

Moonspell - the Butterfly Effect ::: masovno popljuvan od strane kritike i metalaca, obožavao sam album od a do š

 

To je što se tiče šokantnih stvari koje sam slušao tokom srednje škole. :haha:

Edited by Vitamin K Experience

Share this post


Link to post
Share on other sites

U2 - Pop

Metallica - Load, Reload

Paradise Lost - Host

Venom - Calm Before The Storm

Iron Maiden - X Factor

Pink Floyd - Atom Heart Mother (Iz razloga sto je taj album crna ovca po misljenju Votersa i Gilmora)

To bi bilo to, jer uglavnom ni sam ne volim crne ovce bendova. Mogao bih da napravim listu hajpovanih albuma koje ne volim, ali drugom prilikom.

 

Edit: Sigh - Gallows Gallery

Podeljena su misljenja publike po pitanju tog albuma, meni je to fenomenalan album.

Edited by obsessed by cruelty

Share this post


Link to post
Share on other sites

Arch Enemy - Doomsday Machine (ne smeta mi vokalni procesor sa 20 slojeva ni najmanje da mi ovo bude naj Arch Enemy)

Burzum - Hlidskjalf (najbolji Casio album ikada izbačen)

Dark Tranquillity - Projector (gomila hitova razvodnjena poludovršenim pesmama)

Dodheimsgard - Supervillain Outcast (najmanje black album, ali svejedno najbolji)

In Flames - Soundtrack To Your Escape (meni do dan-danas najbolji IF, na sablazan većine)

Mayhem - Grand Declaration Of War (većini je ovo totalna izdaja svega što Mayhem jeste, meni je draži od većine diskografije)

Samael - Eternal (opet, meni daleko najbolji Samael, iako nemam pojma po kojoj logici)

Satyricon - Rebel Extravaganza (jedini Satyricon koji je savršen od prve do poslednje sekunde, kilometrima ispred bilo kog ranog albuma na koje se seku vene masovno)

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Arch Enemy - Doomsday Machine (ne smeta mi vokalni procesor sa 20 slojeva ni najmanje da mi ovo bude naj Arch Enemy)

Burzum - Hlidskjalf (najbolji Casio album ikada izbačen)

Dark Tranquillity - Projector (gomila hitova razvodnjena poludovršenim pesmama)

Dodheimsgard - Supervillain Outcast (najmanje black album, ali svejedno najbolji)

In Flames - Soundtrack To Your Escape (meni do dan-danas najbolji IF, na sablazan većine)

Mayhem - Grand Declaration Of War (većini je ovo totalna izdaja svega što Mayhem jeste, meni je draži od većine diskografije)

Samael - Eternal (opet, meni daleko najbolji Samael, iako nemam pojma po kojoj logici)

Satyricon - Rebel Extravaganza (jedini Satyricon koji je savršen od prve do poslednje sekunde, kilometrima ispred bilo kog ranog albuma na koje se seku vene masovno)

Au da, zaboravih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pink Bubbles Go Ape

 

Za 'Ween mnogo vise onaj naredni spada pod 'black sheep' grupaciju :D

 

endorama.

 

Isto i ovde, obozavam.

 

Vidim da masa ljudi navode King Of The Kill i Projector albume u ovu ovca grupu, sto mi licno ne ide u glavu. Da l' sto tol'ko volim oba il' sta... Load i Reload vec razumem, pa donekle i Blaze-ova dva navedena.

 

Dodajem: W.A.S.P. - Kill Fuck Die

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iron Maiden - The X Factor

Led Zeppelin - In through the out door

Helloween - Pink bubbles go ape

Pink Floyd - Atom heart mother (neko ga je već stavio, tako da kapiram da može...)

Opeth - Heritage

 

Neki od ovih bendova imaju po par ''crnih ovaca'', tako da nisam bio siguran šta da navedem ali dobro, nek' budu ovih pet. Gledao sam da ne nabrajam previše. :da:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da je jedini album koji nosi reputaciju crne ovce, a da smatram da je odličan, Savatage - Fight for the Rock.

 

Zato ima albuma koji kod drugih fanova imaju reputaciju prosečnih u nečijoj diskografiji, a za mene kidaju. Pogotovo se tu ubrajaju neki noviji albumi, koje su mnogi iz meni nejasnih razloga dočekali na nož. Recimo, Judas Priest - Nostradamus, Megadeth - 13, HammerFall - Chapter V, Kraljevski apartman - Čuvar tajni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...