Jump to content

Kultni albumi koje ne volite


Recommended Posts

stolet: izuzetno kultan.

 

gosja:

 

a meni je kolin na hartvoku i svansongu pojeo sa produkcijom.znam dosta ljudi koji rantuje jer im valjaju samo mortal kojl,hartvork,no lav lost i sertifikejt,ali eto meni je citav album podjednakog kvaliteta sa izuzetkom naslovne i sertifikejta koje su sam vrh karkasa.

 

ja cu samo spomenuti da megagejvov rast in pis ali remaster je najgori remaster svih vremena,zaobilazite to u sirokom luku,ubijen elefson i iz nekog tripa dignuti prateci koji su katastrofalni.

Edited by BLAGOJE
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Verovatno cu da se naruckam minusa ali :

 

Agalloch - The Mantle

 

Evo od mene jedan kad vec ne moze vise. :mhihi:

 

Pantera - Vulgar Display Of Power

Ghost - Opus Eponymous

Carcass - Reek Of Putrefaction i Symphonies Of Sickness

Edited by skulhead

Share this post


Link to post
Share on other sites

recimo paradise lost - lost paradise je kvlt album a i jedan od omiljenih mi bendova ali mi je sranje taj album. gothic naravno klasa

a i prvi pestilence me nesto ne tangira iako je ocigledno solidan album posredi; pestilence isto omiljen bend

 

ima dosta tako nedozrelih prvenaca od omiljenih bendova sto ih ne slusam, velika je to gejnost.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja cu samo spomenuti da megagejvov rast in pis ali remaster je najgori remaster svih vremena,zaobilazite to u sirokom luku,ubijen elefson i iz nekog tripa dignuti prateci koji su katastrofalni.

Istina za remaster, i to ne samo za RIP, nego i one potonje albume. Jedino sto valja je remaster KIMBABIG i So far....

 

Nije to do remastera, već do toga da su ti albumi i remixovani, zato su tako govnjivi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Exodus...

 

:haha:

 

Prvi album Exodusa je najbolji album Exodusa

 

Dissection - Reinkaos

 

Nije kultan, ali je govno nad govnima. Nikad nisam uspeo da preslušam nijednu pesmu sa njega do kraja. Dođem do pola i prebacim na sledeću i tako do kraja albuma. Smaračina.

 

Au, meni on odlican

 

Uh, prava tema za mene. Ograničiću se na bendove koje volim, a neki kultni albumi su im (meni) sranje, a isto savetujem i ostalima, pošto ne vidim svrhu da sad svi navodimo bendove koje u globalu ne volimo, a smatraju se legendama, svako ih ima milion.

 

Carcass - Heartwork (realno, album zvuči SRANJE za produkciju od pola miliona funti, a i svega 3-4 pesme mi valjaju)

Dissection - Reinkaos (obrazloženje nepotrebno)

Emperor - In The Nightside Eclipse (za razliku od narednog, ovde se vidi nezrelost kompozicije, produkciju da ne pominjem)

Gorgoroth - Under The Sign Of Hell (prosečan black metal skroz, produkcija takođe na nivou tibetanskog bedroom studija)

In Flames - Clayman (meni najslabiji njihov album ubedljivo)

Satyricon - The Shadowthrone (osim prve pesme, totalno smeće od albuma)

Setherial - Nord (nikad nisam kapirao zašto je ovaj album toliko poštovan)

Shining - V: Halmstad (ubedljivo najlošiji Shining album, jebao vas hard rock)

Watain - Lawless Darkness (prehajpovano trendi govno za ložane)

 

Nisam znao da je Heartwork produkcija kostala pola miliona funti, zvuci mi neverovatno xD

 

I da, prvi Emperor je fenomenalan, a za ovo ostalo se manje-vise slazem.

 

Bilo šta od Motorheda.

 

Tako je, vise je Lemi faca nego sto Motorhead svira dobru muziku. Meni se od Motorhead svidjaju 3 pesme: Overkill, Ace of Spades, We Are the Road Crew

 

Sta sam jos hteo da kazem

Dark Funeral i Belphegor su odlicni bendovi, malo repetitivni ruku na srce, ali odlicni.

The Secrets of Black Arts i Diabolis Interium su vrhunski albumi, Belphegorov Necrodaemon Terrorsathan je odlican, Lucifer Incestus i Goatreich Fleshcult isto odlicni,

Marduk je fenomenalan bend i pusite ga ;D

 

Beneath the Remains je mozda i najbolji Sepulturin album, Schizophrenia je isto odlicna.

Slowly We Rot isto odlican!

Reci da su Diabolus in Musica i poslednja dva Slayera bolja od South of Heaven je katastrofa :P

Kao i reci da je South of Heaven bolji od svega sto je posle njega izaslo (Seasons in the Abyss je najbolji Slayer album) :P

 

Led Zeppelin - Led Zeppelin 1

Pink Floyd - Meddle

 

:o

 

 

Btw, Ghost je precenjen i Opus Eponymus je prosecan album u najbolju ruku

 

Mislim da su ukusi u pitanju ali 'ladno i dalje postoje ljudi koji ne kapiraju to.

Nemaju pojma.

 

:bigblue:

Edited by Demon Seed
  • Upvote 4
  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svako ima pravo i na svoje misljenje i na svoj licni muzicki ukus,tako da ne bih nikaoga ovde kritikovao ili pitao zasto mu se taj album vise ili manje svidja od rugih u necijoj diskografiji,tako da po mom ukusu ove albume nikada nisam mogao da svarim:

 

Overkill-Under the influence

Megadeth-So far.....

Voivod-Nothing face (Iz perioda do Angel rat)

Slayer-Diabolus in... (Moj omiljeni bend ali ovaj album?,medjutim ubrzo su se vratili na svoje staze)

Exodus-Force of habit (Iako ga imam u kolekciji,ubedljivo najlosiji)

Pestilence-Spheres (kad je izasao album,spustio mi se mrak na oci,posto prva tri obozavam)

Forbidden-Distortion ( nikad se vise nisu idejno oporavili nakon tog albuma)

Kreator-Renewal (Mislm da se ovaj album u drustvu dopao samo Medi metalcu, svi smo se nasmejali kad smo culi ovo govno)

Sodom-Better of dead ( ne mogu da kazem da je album toliko los,ali ona otuzna balada posvecena njegovom ocu,daj molim te,Sodom pravi balade)

Excel-Seeking refugee (moram da ovde zestoko popljujem i moj omiljeni bend,zaplakao sam kad sam cuo ovo,kakvo moderno grandz njesra)

 

 

Eto toliko za prvi post,ima toga jos mnogo,ali sam se uglavnom orijentisao na period do pojave i nekoliko godina posle izlaska Pantere-Cowboys from hell i slicnih copycat bendova,hvala bogu nije dugo trajalo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...