Jump to content

Instead Of A Kill


Vic Rattlehead

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 1 month later...

22. avgust, Bigz Scena

 

Instead of a Killzurka povodom izdanja naseg prvenca "Skinwalker" za Australijsku kucu 10th Legion Records

fizicko izdanje mozete odmah poruciti na ovom linku:

http://10thlegionrecords.bigcartel.com/product/instead-of-a-kill-skinwalker-2013

prodajemo merch takodje!

majice su soma didzi.

P.S.

Nadamo se da ce nam do ovog datuma stici i kartice sa kodovima za download original albuma koje ce takodje izgledati "profi" kao i album, pokusavamo da pokrenemo na neki nacin novu eru izdanja albuma koja nije na ploci, kaseti ili cd-u vec na jedinstvenoj kartici sa kodom preko koje mozete skunuti u full kvalitetu ceo album, njihova cena takodje iznosi hiljadu dinara, a ako kupite i majcu dobijate sve za 1500din.

 

Bendovi, ortaci, pijanice i propalice svi ste pozvani!

Pijemo i slusamo domace brutalne underground bendove...

Slobodan ulaz!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 months later...
  • 2 weeks later...

Ja imam problem sa bendovima ovog tipa pochevshi od JFAC... a to je bilo 2006. ili 2007... i sam sam svirao neke ustajale pravce, ali smatram da je deathcore danas jednostavno vishak. No, kao shto rekoh - patio sam i sam od tih bolesti - kopirash i ostanesh u tome uprkos propasti tog zvuka, ali se ISKRENO lozish. Taj nivo autenticiteta morash da pokazesh, ako mislish da te ljudi shvate kao nekog ko poshtuje sebe i muziku koju slusha i svira. Zato se ovaj bend poshtuje i pushta ljudima koji smatraju da je pravac umro sa klipanom koji je imao prezime koje mu nije pristajalo uz nachin smrti.

Edited by Vuk

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni detkor nikada nije bio zabavan, ni u vremenu, da kažem, formiranja trenda, ni na njegovom vrhuncu, ni danas... previše je to bilo ekstremno da bi bilo zabavno (nešto što je nu metal radio mnooooooogo bolje), a takođe previše sterilno da bi se uzimalo za ozbiljno.

ovo što piče ovi momci je vrlo dobro.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

secjam se da je dorkin bio vokal magme, e to je bio odlichan bend. a nishta melodic deathcore ne mozhe da bude odlichno. to je samo verzija nu metala realno.

Bani na cert obavezno, povedi ekipu..

 

sviramo 21. Marta u domu bice zlo! banite! 666

event: https://www.facebook.com/events/240340962804101/

yumetal: http://www.yumetal.net/forum/topic/61276-20140321-dom-omladine-beograd-hit-the-ground-ex-nothing-left-instead-of-a-kill-black-crown-empire/

1523746_458649877568191_667081647_o.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 year later...
  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...