Jump to content

2013.06.14. *Kalemegdan, Beograd* Whitesnake


Gorki

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Pa zar nije bolje dovesti nekoga ko nije nikad bio ili bio jako davno,nego svake druge godine smarati sa jednim te istim bendovima.

 

Pa Whitesnake ima u Srbiji publiku svake godine kad bi svirali,to je sigurno!Slažem se da treba da dođe neko ko nije nikada bio,tipa Aerosmith recimo ali bolje da se nešto i ponavlja nego da ne dolazi niko,realno :D

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slazem se. Whitesnake imaju vernu publiku ovde, takodje i Aerosmith, Bon Jovi, Kiss, Van Halen, Motley Crue, Def Leppard...sve stara skola...ali niko ih ne zove da dodju? Zasto?

 

Hm, za neke od bendova koje si naveo se slazem, ali Van Halen, Motley Crue, Def Leppard? Mozda imaju vjernu publiku, ali koliko je ta vjerna publika brojna kod nas? Ja zaista ne poznajem nikoga ko je hard-core fan ova tri benda. Mozda ih, izmedju ostalog, i zbog toga nasi organizatori zaobilaze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Neverovatno. Za mesec dana koncert a niko nista ne zna! Niti se raspituje. Jedina informacija je, kao i u najavi, mesto dogadjanja i cena karata. Predgrupe? Nesto blize? Nista. Ne bi me ni zacudilo da je koncert otkazan, a da nista ne znamo. :no:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti to kazes jer se nisi "ljubavisao" sa zenskinjama uz njihovu muziku! Salu na stranu, jako mew zanima koje su predgrupe, mada znam da Coverdale danas ima limitirane mogucnosti kada je pevanje u pitanju. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drugim recima, sto se samih WS tice i nisam bas nesto zagrejan nakon njihovog mlakog nastupa od pre dve godine, medjutim mene sad zivo interesuje da li bi onaj Thunder (koji ce s njima nastupati po Engleskoj) mogao da se i ovde pojavi kao predgrupa? To bi vec upotpunilo pricu.

Thunder je sjajan band, pitajte Acu Seltika.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi ima li neko bliže informacije što se tiče set liste i tako to?Turneja je počela u Japanu koliko vidim,dajte ljudi malo da pričamo o ovom koncertu???Ko sve ide sa foruma?Ajmoooooo breeeeeeeeeee :D

 

Evo ovako izgleda set lista iz Tokya 9.maja :

 

My Generation

(The Who song)

 

Give Me All Your Love

 

Ready an' Willing

 

Can You Hear the Wind Blow

 

Don't Break My Heart Again

 

Is This Love

 

Gambler

 

Love Will Set You Free

 

Guitar Duel

 

Steal Your Heart Away

(Incl. Drum Solo)

Acoustic

 

Ain't No Love in the Heart of the City

(Bobby "Blue" Bland cover)

 

The Deeper the Love

 

Guilty of Love

 

Forevermore

(half Acoustic, half Electric)

 

Fool for Your Loving

(with Hit an' Run intro)

 

Here I Go Again

Encore:

 

Still of the Night

We Wish You Well

 

Što se mene tiče super izgleda...Neće gnjaviti sa Forevermore mnogo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imao sam volju da odem na ovaj koncert, ali se pojavio Slayer. Ko nije iz Beograda, zna sta je muka, finansijski pre svega. Tesim sebe da sam WS gledao dva puta, a prosli put (u Areni) su, po meni, bili ispod ocekivanja. Mada, tada nisu imali dugu set listu. Ne znam, jos se malo dvoumim, cak sam i pomislio da ce mozda dovuci neku kvalitetnu predgrupu. Po reakciji ovde, ne verujem da ce koncert biti preterano posecen.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj koncert će biti mnogo bolji nego prethodna dva,pogotovu od ovog zadnjeg u Areni sa Judasima!Hanley slažem se sa tobom potpuno,u Areni se nisu pokazali ni blizu kao na Tašu 2006,ali to je bilo i za očekivati pošto su svirali sa Judasima,ali cenim da će ovaj baš biti dobar cert,e za posećenost ne znam,možda bude i manja a sviraju dan posle u Zagrebu tako da neće biti ni mnogo ljudi iz ex Yuge predpostavljam,nod dobro,videćemo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

BELGRADE ANNOUNCEMENT: Because of stronger than expected ticket sales, the venue for the Whitesnake show has changed. It is now at Kalemegdan Donji Grad. Make sure to mark this on your calendar if you are going to the Belgrade show. Always go towww.whitesnake.com for updated tour information.

009 il 007 dana,nebitno,al Dule Savić i james Bond dolaze na koncert...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Because of stronger than expected ticket sales, the venue for the Whitesnake show has changed. It is now at Kalemegdan Donji Grad.

 

Pa zar nije vec u startu bilo najavljeno da ce koncert biti na Donjem Kalemegdanu??

 

Svejedno, ovo cu 99% da preskocim, nema se para za sve, jbga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...