Jump to content

2013.06.14. *Kalemegdan, Beograd* Whitesnake


Gorki

Recommended Posts

Onda kad su svirali na stadionu Tasmajdan pre par godina je moglo.

Cak je u jednom trenutku i Coverdale prokomentarisao nesto tipa "Hello you up there",a reflektor prikazao grupu ljudi iznad koja se popela i gledala koncert.

 

Ne znam da li to moze i na Kalemegdanu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

па капирам да може, не верујем да ће због концерта цео Калемегдан да затварају

 

zatvore. ne znam koji je kurac bio prosle godine tamo na donjem kalishu kad sam hteo da se prosetam, ali su zatvori svaki moguci prilaz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taman posla.

 

Nego,citam danas u novinama,bice predgrupe i to ce biti Kraljevski Apartman.

Svirace sat vremena,posle njih Whitesnake.

 

Pregrupa objavljena dva dana pred koncert.Dobro da su se setili...

Edited by LazaGNR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Трећи пут да их гледам и сваки пут су све гори.

Сет листа је била ок, баш ме је обрадовало то што су кренули са Give Me All Your Love Tonight. Олдрич свира на месту све, цео бенд је на месту али Ковердејл је пуко и то је то. Не може више човек да пева нормално. Онај покушај In The Still of The Night нећу ни да коментаришем. Боље да је нису ни свирали јебеш ми све. Да је ехо могао јаче он би ишао али курац-није могло. Сви они врисци колико год деловали фасцинантно су само продукт доброг тонца.

Оне соло деонице су биле тужне. Уопште није било потребе да двоје гитариста имају по соло деоницу(да ли су оно уопште биле соло деонице или испробавање неке нове педале ни сад ми није јасно) плус бубњар(соло деоница пресликана као са Live In The Still Of The Night), па свако нормалан би видео да је то због тога што је Ковердејл не може да издржи више.

У сваком случају надам се да је ово последњи пут да их гледам јер желим да ми остану у лепом сећању.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Сат и по свирке просечне свирке са све паузама између песама, солоима, усном хармоником итд. Нисам нешто специјално ни очекивао додуше. Благо исподпросечан концерт, али за 2 000 је вредело доћи.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...