Jump to content

2013.06.14. *Kalemegdan, Beograd* Whitesnake


Gorki

Recommended Posts

Трећи пут да их гледам и сваки пут су све гори.

Сет листа је била ок, баш ме је обрадовало то што су кренули са Give Me All Your Love Tonight. Олдрич свира на месту све, цео бенд је на месту али Ковердејл је пуко и то је то. Не може више човек да пева нормално. Онај покушај In The Still of The Night нећу ни да коментаришем. Боље да је нису ни свирали јебеш ми све. Да је ехо могао јаче он би ишао али курац-није могло. Сви они врисци колико год деловали фасцинантно су само продукт доброг тонца.

Оне соло деонице су биле тужне. Уопште није било потребе да двоје гитариста имају по соло деоницу(да ли су оно уопште биле соло деонице или испробавање неке нове педале ни сад ми није јасно) плус бубњар(соло деоница пресликана као са Live In The Still Of The Night), па свако нормалан би видео да је то због тога што је Ковердејл не може да издржи више.

У сваком случају надам се да је ово последњи пут да их гледам јер желим да ми остану у лепом сећању.

Au prijatelju ...ti bas imas zajebane kritirijume.Po meni nidje veze to sto si istripovao :) Mislim da danas imas kvalitetan koncet na Uscu pa bi mozda trebao da ga posetis :P

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

U rokenrolu nije neuobicajena pojava mamuzanje mrtvoga konja, ne znam u cemu je problem, ljudi koji dodju u 2013. godini na takav koncert ocigledno dolaze i zbog nostalgije, sigurno nisu dosli da bi culi Koverdejla na svom vrhuncu, nije tragedija sto ne moze da izdrzi duze i da otpeva kako je nekad mogao.

Edited by Demon Seed
  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

EL me vi zezate da je bilo tolko ljudi na ovom sranju?

Necu da preterujem,ali mislim da je bilo mase koliko i onda na Judas-ima u Areni (bez tribina).

 

EDIT: plus jedan deo u parku pored tog mesta gde je bio koncert.

Edited by LazaGNR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Au prijatelju ...ti bas imas zajebane kritirijume.Po meni nidje veze to sto si istripovao :) Mislim da danas imas kvalitetan koncet na Uscu pa bi mozda trebao da ga posetis :P

 

Kad vec bacas bezobrazan komentar, to me podseti, znam par ljudi koji su se premisljali da l' da idu na Lukasa ili na Whitesnake...

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

EL me vi zezate da je bilo tolko ljudi na ovom sranju?

 

A šta je tu čudno da je bilo 15000 ljudi na tako dobrom bendu,kultnom hard rock bendu???I po kojim to kriterijumima tvrdiš da je WS sranje?Mora da si neki mnogo zajeban metalac koji se kiti lancima i katancima i predpostavljam da slušaš black-činu neku :D,hahahaha pun mi je kurac debila takvih...takođe i ovaj Demon Seed je iz iste sorte,ajde odjebite sa teme ako ćete da pljujete samo!!!

  • Upvote 3
  • Downvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam bio na oba koncerta. Sta te interesuje? ;)

 

Nisam rekao da je tragedija ali da je bio najlosiji koncert od poslednja tri-bio je. Misljenje/komentar sam dao kao gradjanin Beograda i clan foruma. :D Sasvim legitimno koliko ja znam. :)

 

@fanatx

Nemam ja zajebane kriterijume druze nego ne patim kao neki(nemoj odmah da se pronalazis leba ti) od toga da sve sto moj manje/vise omiljeni bend odsvira mora da bude dobro. Jucerasnji koncert nije bio dobar i to je to. Da li sam pevao svaku pesmu? Jesam jer me je boleo kurac, ali kada dajem komentar onda sam sasvim iskren. Toliko. :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

A šta je tu čudno da je bilo 15000 ljudi na tako dobrom bendu,kultnom hard rock bendu???I po kojim to kriterijumima tvrdiš da je WS sranje?Mora da si neki mnogo zajeban metalac koji se kiti lancima i katancima i predpostavljam da slušaš black-činu neku :D,hahahaha pun mi je kurac debila takvih...takođe i ovaj Demon Seed je iz iste sorte,ajde odjebite sa teme ako ćete da pljujete samo!!!

 

Nisam nigde napljuvao Whitesnake, procitaj opet, napusio se blekerskih kurceva dabogda

  • Upvote 7
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, šta ti reče onda, jesi li imao još nešto snimljenog materijala sa Evergreya 2007, ili samo one 4 pesme? :bigblue:

 

Da ne bude spam, konkretan 'cert propustih iz geo logističkih razloga, ali sam ih gledao 9 dana ranije u Stokholmu (gde nisu bile Soldier i Ain't tako da budite srećni :P ), bila odlična svirka, Kovi se odlično držao u najvećem delu koncerta, ali kako se bližio kraj tako su godine sve više dolazile do izražaja, na Still of the Night se baš dosta mučio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...