Jump to content

Thundersteel


Runner

Recommended Posts

Mlad bend iz Novog Sada, kako podaci sa neta kazu - osnovani 2012. godine, sviraju iskreni tradicionalni heavy fazon. Za sada imaju izbacen demo "Meeting in Hell" koji se sastoji od tri numere.

Gledao sam ih uzivo u Kuglasu polovinom novembra prosle godine na onom Beogradskom HM festivalu vol.2.

 

Sad poslusah njihovu odlicnu stvar "Anger on the Road" preko SMP portala, pa me to podstaklo da otvorim temu. Upravo slusam i preostale dvije stvari sa pomenutog demo izdanja. Nadam se novim snimcima ovog benda u skorijem periodu.

 

http://www.metal-arc...teel/3540358623

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 1 year later...

Serbian Hellbangers

ponosno predstavlja:

 

ATTIC / THE FATHER OF SERPENTS / THUNDERSTEEL

LIVE

24. 05. 2015. Dom omladine, Beograd – 21h

 

25. 05. 2015. The Quarter, Novi Sad – 21h

 

 

\m/ TEŠKI PROKLETI METAL \m/

 

ATTIC su relativno mlad Heavy Metal bend iz Nemačke. Od kada su se pojavili na sceni 2010. godine odmah su pridobili veliki broj fanova posebno među sledbenicima King Diamonda pošto svoj zvuk temelje baš na liku i delu kultnog kralja. Nakon izlaska njihovog prvog EP izdanja bend ubrzo potpisuje za čuvenu VAN Records etiketu i stvari se razvijaju vrtoglavom brzinom. Bend izdaje album The Invocation koji je do sada više puta rasprodat u raznim tiražima i postaje nezaobilazna stavka svih metal klubova kao i festivala.

U naše krajeve bend dolazi u sklopu svoje najnovije turneje.

 

 

THE FATHER OF SERPENTS su novo ima na domaćoj sceni i verovatno jedini aktivan Doom Metal bend kod nas. Novo ime na sceni ali sačinjeno od starih dokazanih majsora Metal zvuka kod nas: Awaiting Fear, The Hell, Tamerlan, Rain Delay. Nastupi na ova dva koncerta biće vatreno krštenje za naše doomere tako da im želimo sreću i željno isčekujemo nastupe!

 

 

THUNDERSTEEL će se na oba koncerta predstaviti svojim tradicionalnim Heavy Metal zvukom, a povod za to pored njihove fenomenale žive svirke biće i promocija debi albuma The Exorcism koji će se uskoro pojaviti u prodaji na limitiranom CD izdanju.

 

ULAZNICE:

Ulaznice u prodaji od 01. maja

Cena u pretprodaji 600din, na dan koncerta 800din

Pretprodajna mesta: Felix (Beograd) , Mungos (Novi Sad)

 

ATTIC:

 

 

THE FATHER OF SERPENT:

 

 

THUNDERSTEEL:

 

ATTIC_gost_u_Beogradu_i_Novom_sadu_web.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super, potrudicu se da dodjem na ovo, iako je jos daleko. Bas sam se nedavno zapitao sta je sa Thundersteelom, pomislio sam da su se mozda cak i razisli, jer dugo nisam cuo nista o njima, kad ono album samo sto nije. Super, onaj demo je bio sjajan, nadam se da ce i album biti na tom nivou.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Pozdrav svima.Evo i ja de se oglasim u ime benda Thundersteel.

Naime,kao sto znate album je u digitalnoj formi pusten u prodaji!CD-ovi su gotovi i vec 4-tog Aprila ce moci da se kupe na United metal festu u Novom Sadu u klubu Quarter po ceni od 500 din.

Sviracemo i kao predgrupa nemackom Heavy metal bendu Attic 24.05. u Domu oimladine,25.05.u Quarteru i 11.06. se vidimo na ovogodisnjem Exitu ispred legendi Trash Metala Nuclear Assault! :rockdevil:

 

Ziveli i vidimo se :pivopije: .Stay Heavy :rockdevil:

Veliki pozdrav od Djubreta!

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

I konacno je dosao i taj dan.

Danas su mi stigli CD-ovi i bukleti naseg prvenca.

Prvih pet najbrzih koji mi se jave dobijaju od mene CD Thundersteel "The Exorcism".

Pustite poruku sa imenom,prezimenom,mestom i ulicom, a ja saljem CD o mom trosku.

Veliki pozdrav od Djubreta i benda Thundersteel. :pivopije:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ In The Flash - Hvala druze,ziv bio. :pivopije:

 

Grobodan - Toxictrace je trenutno na maloj duzoj pauzi,zbog nemogucnosti nalazenja gitariste/pevaca a i ja sam bio dosta zauzet oko rada na Thundersteelovom prvom albumu pa sam malo Toxictrace ostavio po strani da malo odmori,a posvetio se vise Thundersteelu.Sad kad je album konacno izasao razmislam da opet skupim Toxictrace i pocnemo sa resetanjem ali otom potom.

Ako neko zeli da svira gitaru i peva u Toxictrace nek mi se javi slobodno.

 

Pozdrav od Djubreta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...