Jump to content

2013.04.21. *Gun Club, Beograd* Vader, Melechesh, W.I.L.D., Sterbhaus


Talvi

Recommended Posts

mislim da je demon seed postavio moralno pitanje :haha:

 

Jasta :D

 

А какве везе има да ли је лиценцирано или не? Курац би боље ишла продаја да су све оригинали. Заправо, капирам да тек тада не би имао посла.

 

Ima veze, jer je to ko da kupujes diskete za Terminator na pijaci.

 

Naravno da ne bi isla bolje prodaja, na kraju krajeva postoji razlog zasto je Mordor propao, a razlog je pozerska bagra koja vise voli da kupi majicu u Felixu i 4l piva nego da kupi original cd ili majicu, mada ruku na srce, i Mordor je drao sa cenama, pa je mozda deo ljudi koji su zainteresovani za originale nalazio druge nacine da dodje do diskova)

 

uvek aktuelno pitanje pozerske bagre :haha:

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bi kupio majice bendova koje volim, a znam da nisu puno popularni kod nas. Poslednje sto sam kupio su majice Secrets of the Moon(moja omiljena metal majica) i Electric Wizard. Nisam ni znao da u Balkanskoj ima metal shop.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bi kupio majice bendova koje volim, a znam da nisu puno popularni kod nas.

 

Da bi bio vise hip?

 

Ako kupujem majicu manje popularnog benda, onda taj element podrske bendu ima jos veci znacaj, meni je to jednako tragicno kao da si kupio Iron Maiden majicu u Felixu.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

A gde je to cudo tacno, u onom trznom centru?

 

da. mislim da je prvi sprat, mali shop u cosku. ima zato brdo originala i ploca, kaze lik da ima i vise. ima spisak za kolekcionare. mislim deluje lik kao neka matora glava iskrena

Share this post


Link to post
Share on other sites

Тај лик из Балканске је супер. Увек можеш све да се договориш са њим и увек ће да ти сачува нешто што хоћеш да узмеш. А од дискова и плоча само оригинале продаје и то има врхунска издања. Од старих култова, па до нових квалитета. А и мајице су одлично урађене. Имам једно пет које сам тамо купио и дан данас су као нове.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam poslednji put naručio od Banat Printa majicu

ali nisam dovoljno proveravao, pa sam im poslao tekst iz prvog komentara koji sam video na Netu, jer je zvučalo dovoljno slično, iako nema previše smisla

 

zbog toga mi na leđima piše "there is no chaos only despair" umesto "there is no courage only despair"

 

prokleti bili bendovi koji ne objavljuju tekstove

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da bi bio vise hip?

 

Ako kupujem majicu manje popularnog benda, onda taj element podrske bendu ima jos veci znacaj, meni je to jednako tragicno kao da si kupio Iron Maiden majicu u Felixu.

 

Hmmm... šta god da si rekao sada. Ovaj, jednostavno je zapravo. Više bi voleo da nosim majicu benda kojeg volim, i znam da neću videti tako često u Srbiji, nego majicu benda kojeg volim i znam da dosta ljudi nosi slične majice po BGu. Jednostavno ne bi voleo da nosim majicu "popularnih" bendova koju pa skoro svi nose. Istina, imam ja i Iron Maiden, i Mayhem(zapravo imao sam dve Mayhem ali sam jednu poklonuo LaziGNR), ali ono retko kad ih nosim i kupio sam je kada sam malo drugčije razmišljao. :D Ali su mi još uvek veoma drage i ponekad ih obučem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...