Jump to content

2013.02.16. *Dom omladine, Beograd* EYOT


Lou

Recommended Posts

Subota, 16. februar 2013. u 13:00

DOB//Amerikana

 

BEOGRADSKI JAZZ MATINE. ULAZ JE SLOBODAN!

 

EYOT je bend iz Niša: Dejan Ilijić - klavir; Slađan Milenović - gitara; Miloš Vojvodić - bubnjevi; Marko Stojiljković - bas. Njihova muzika predstavlja sveži zvuk koji spaja kulturu džeza, sofisticiranost "klasičnog" klavira, psihodelične i ambijentalne muzike, kao i reljefne elemente istočnoevropskog folklora. Bili su jedan od 3 pobednika Umbria Jazz Balkanic Windows konkursa 2009, a potom su, pored regularnih nastupa po klubovima, usledila učešća na brojnim festivalima u zemlji i inostranstvu (Nišvill Jazz fest, World of Jazz u Dubaiju, DOKfest u Minhenu, Alarma Punk Jazz u Sofiji, Midem Off - Kan, Vićenca Jazz Fest, Jazzy Colours Pariz, azijska turneja 2012...)

 

 

Više informacija

 

Last.fm event

Edited by Lou

Share this post


Link to post
Share on other sites

Elem, dok Kazim pokušava nešto da smuva, ja ću da uskočim i kažem da je svirka bila odlična, uz zamerku na trajanje iste. Sa sve vraćanjem na bis, ne više od sat vremena.

 

A bubnjar toliko uživa, to još nisam video, potpuno se predaje pesmama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

slozicu se sa lou-om, presjajna svirka, uzivao sam svaki sekund, uz dodatak da je ipak svirka bila dzabe tako da slavimo i tih sat vremena sto smo dobili a da ne platimo. bubnjar odlican bas, klavijature ludilo, ma svirka vrh, orgazmirao sam

Share this post


Link to post
Share on other sites

U pocetku su svirali besplatno, i to sigurno desetak koncerata u toku dve godine. (u kc gradu)

Cena diska je sasvim fer, ako je bilo izdanje od Slusaj Najglasnije!, jer on radi cd-r izdanja u kartonskom pakovanju.

 

Da sam bio pri novcu pazario bi i novi album.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...