Jump to content

2013.06.25. *Kombank Arena, Beograd* SLAYER


azal

Recommended Posts

Nagađanje broja posetilaca, poređenje sa hrvatskom publikom koja svake godine viđa sve živo, pa može da bira. Niko ne uzima u obzir publiku sa strane? Ne znam kakav je plan turneje, ali ako ne svraćaju u tom potezu do komšija, oni će se sjatiti kod nas. Ko ne bi za tako male pare.

 

sviraju i u Hrvatskoj i u Mađarskoj

Share this post


Link to post
Share on other sites

sviraju i u Hrvatskoj i u Mađarskoj

Vidim sada. Ali ne i u Bugarskoj, Rumuniji, Makedoniji... sve su to potencijalni dolasci u Beograd.

Još samo da svrate i u Crnu Goru, pa da vam ne dođu 35 ljudi. Mogli biste otkazat koncert slobodno.

:haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Predomišljaju se drkadžije koje jedva čekaju da nađu bilo koji razlog da ne odu na koncert.

Jao skupo je, jao ne sviđa mi se set lista, jao ne valjaju predgrupe, jao imam love ali neću iz inata da idem i posle ću da se kurčim kako nisam išao.

 

Zbog takvih su ovde propadali silni koncerti i festivali.

 

I meni je krivo zbog Lombarda, ali cena karte od 15-20€... bez komentara.

  • Upvote 6
  • Downvote 8

Share this post


Link to post
Share on other sites

:haha: :haha: :haha: :haha:

 

Uozbilji se jebote.

 

Ne mora Nadimač, to sam naveo kao primer. 100 puta bi bilo bolje kad bi Infest ili Space Eater bili predgrupe.

 

P.S. Nikada mi neće biti jasno zašto ljudi ne vole Nadimač, pogotovo ako vole thrash kao podžanr.

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

U svakom slučaju, ovaj koncert ne propuštam. Bilo to sa Lombardom ili ne. Jedino što me plaši jeste da ne dođe do otkazivanja koncerta, npr. opet zbog slabe prodaje karata. Tako da ću što pre uzeti svoju.

 

Evo jedan snimak sa Dette-om:

 

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pazarena karta...kad sam se vec prolazio pored Mungosa, sto da ne uzmem!

 

Jbg-a...i meni je zao sto ne svira Lombardo (mozda se nesto promeni do leta...ko zna)...al' se u svakom slucaju ne propusta. Pre dve godine su u Budimpesti sa Pat O'Brien-om razvalili (da ne pominjem koliko su mocnije zvucali u odnosu na Megadeth...ispisali se).

 

Svako moze naci razlog da ne ode...al' Slayer je institucija i u kojoj god postavi svirali tehnicki ce zvucati savrseno. Da ne pominjem smesnu cenu karte...

 

Ako ovo ne prodje uz dobru posetu...zvanicno spustiti zavesu na metal scenu u Srbiji i ajmo na bijons da drkamo !

  • Upvote 3
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ladno neko napisa "MOZDA i dodjem" - na cert Slayera... Idi i ubij se, MOZDA ces i preziveti. (neko pre par stranica jbm li ga ko).

 

Totalno je nebitno da li Dejv lupa ili ne lupa, i predgrupa je nevazna. Ma i poseta! Slayer i tacka.

  • Upvote 4
  • Downvote 16

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...