Jump to content

2013.06.25. *Kombank Arena, Beograd* SLAYER


azal

Recommended Posts

Citao sam ove ranije postove i prosto je neverovatno koliko je ljudi nerealno ovde.Govori se o nekim ciframa od 10-15 hiljada ljudi koji ce navodno doci na koncert.Da ne sviraju nigde u okolini pa ajde da neko i poveruje u to.Ako bude prodato 5 hiljada ulaznica organizator da slavi i da se raduje ko dete.A daj Boze da dodje i toliko.

  • Upvote 3
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste, u tridesetim i cetrdesetim godinama je vecina Slayer postovalaca. Brale, ja zavrsavao gimnaziju kad su izbacili "Seasons". Pa, vi deco moderne tehnologije sad vidite kako je nama bilo da nabavljamo vinile i kasete omiljenih bandova u to vreme (kakav crni internet)! :udri:

  • Upvote 3
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

On SLAYER's current stand-in drummer Jon Dette:

 

Tom: "He actually played in the band [in the late 1990s] for, like, three years. It's gonna be good. He's matured and I'm sure he's gotten much better on the drums. It'll be exciting, and I think that's just gonna pump everything up even more. I can tell you this: Jon's gonna have a lot of energy. He's known to play very fast, and he's gotten better at that."

Share this post


Link to post
Share on other sites

Radujem se sto Slayer napokon svira u Beogradu . To ce biti pravi spektakl , ogromna sala ,gomila ljudi, i bilo bi znacajno da neko od domacih snaga nastupi pre Slayera .

Nadam se da ce iz organizacije izabrati adekvatnu predgupu , koja bar podseca na Slayer .

Svaka cast pomenuli ste Space Eater , Infest , Nadimac .

Nema potrebe da ovde pljujemo domace bendove , bilo bi znacajno da neko nastupi , pa ako vas predgrupa bas iritira , jebiga propustite je .

Nazalost niko se nije setio da pomene moj bend Kuga , kao i od starijih bendova Bombarder , Rapid Force , Anatema .

A ima jos bendova mladje generacije ,samo sto mi se cini da je vecina njih jos zelena da nastupi ispred slayera , a pitanje je i ovi nabrojani kolko su dorasli .

Ako neko iz organizacije cita ovo , ili ako neki clan foruma poznaje nekog iz iste , evo ja sam sa mojim bendom Kuga zainteresovan da nastupim . Mozda mozemo da se dogovorimo . http://www.kugaofficial.com/

  • Upvote 3
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

On SLAYER's current stand-in drummer Jon Dette:

 

Tom: "He actually played in the band [in the late 1990s] for, like, three years. It's gonna be good. He's matured and I'm sure he's gotten much better on the drums. It'll be exciting, and I think that's just gonna pump everything up even more. I can tell you this: Jon's gonna have a lot of energy. He's known to play very fast, and he's gotten better at that."

 

Gomila sranja

  • Upvote 3
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne interesuju ni plusevi ni minusevi! Zanima me samo dobra muzika i poneko pivo. :bigblue:

 

Os poso?

 

Nazalost niko se nije setio da pomene moj bend Kuga ,

Ako neko iz organizacije cita ovo , ili ako neki clan foruma poznaje nekog iz iste , evo ja sam sa mojim bendom Kuga zainteresovan da nastupim . Mozda mozemo da se dogovorimo . http://www.kugaofficial.com/

 

:haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha:

Edited by lemmy sixx
  • Upvote 7
  • Downvote 21

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Sedamnaest dana tisine na temi Velikog Slayera? Neverovatno! :mad:

Kurac na biciklu, tvoj VELIKI Slejer.

 

Lombarda i Jeffa bi same jos i gledao, al ovu dvojicu nikako.

Stavise, bilo bi mi drago da prvopomenuta dvojica osnuju svoj bend, u inat ovom izrugavanju svim vrednostima ikada postovanim, pa da prodaju vise karata od VELIKOG SLEJERA. Eeeej, tesko naci nekoga da repuje i svira skroz utisan bas istovremeno, a jos teze naci istetoviranog celavca koji ce da se mrsti po bini. Pa neka vide koliko je ko tu zapravo bitan za bend, a ko holivudska-brodvej-rok zvezda.

  • Upvote 5
  • Downvote 14

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...