Jump to content

2013.06.25. *Kombank Arena, Beograd* SLAYER


azal

Recommended Posts

Guest HEFEST

НЕКА ПЛАЧЕ ИСУСОВА МАЈКА

МИТО ЈЕБАЋУ ТЕ У ДУПЕ

 

ХЕФЕСТЕ ПУШИ ГА

 

:rockdevil: :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil:

 

Jbt. ko da prvi put dolaze. Bolje Megadeth ponovo da dodje.

  • Upvote 7
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovde se prica o Slejeru, pa ako ne umes da objasnis kako su bitni tom i keri u celoj toj prici, ne znam zasto i kome odgovaras uopste.

 

Ovde se prica o Slejeru, a ti drobis neke gluposti, kao i inace.

 

Tom i Keri su jednako bitni kao Hanneman i Lombardo, a da su Keri i Lombardo zajebali Toma pa da je on napustio bend, ti bi isto tako jeo govna kao sto jedes sad, samo sa drugim imenima.

Samo sto bi sve sanse bile da Slayer ne bi ni svirao bez Toma, a bez Lombarda svira.

Mozda zato Tom i uzima vise love nego Lombardo.

 

Mada si me lepo nasmejao, izuzetno je kad cujes da neko ko je fan Mustaine-ovog vokala kenja za Tomov vokal :haha:

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

t9712.gif

Ja nikad nisam rekao da sam fan Mustaine-ovog glasa, a vokalne deonice koje smislja i nisu toliko lose (mada i jesu u zadnje vreme) za jedan tres bend.

Eto, izvlacis konkluzije koje ne proizlaze iz datih premisa, izrazavas se u grubim obrisima nekih gluposti koje ti se motaju po glavi, a pritom pribegavas i nepreciznim izrazima poput 'kenja', 'drobi neke gluposti', 'jede govna', 'zajebali su ga'; kao i besmislenim sklopovima reci: 'izuzetno je kada cujes'.

 

Da su Keri i Lombardo zajebali Toma, pa ga izbacili jer je kukao zbog toga, a da pre toga Tom i Keri nisu zajebali Lombarda, tacno je - stao bih na stranu Toma. Iz istog razloga u sustini: jer oni nisu deca od 15 godina nego bend koji najveci deo zadnjih 30 godina svira po svetu u tom istom sastavu, i jedna od jacih strana mu je upravo to, ziva svirka.

Pored svega toga, tu je i argument da je u Slejeru, kao jednom tres metal bendu, bitno koliko je muzika energicna. A muzika je energicna zbog rifova koji su u njoj energicni, i bubnjeva koji to pojacavaju dobrim gruvom (da, gruv moze da postoji i kad bubnjar svira brzo). Kome je tu bitan, i inace besmisleni, tekst koji Araja nerazgovetno mrmlja?

 

Je l' umes da odgovoris suvislo na ovo?

Edited by biohazard
  • Upvote 4
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

izrazavas se u grubim obrisima nekih gluposti koje ti se motaju po glavi, a pritom pribegavas i nepreciznim izrazima poput 'kenja', 'drobi neke gluposti', 'jede govna', 'zajebali su ga'; kao i besmislenim sklopovima reci: 'izuzetno je kada cujes'.

 

Da :haha:

 

besmislenim sklopovima reci: 'izuzetno je kada cujes'.

 

Nema tu nista besmisleno, razne stvari mogu biti izuzetne.

 

"Konkluzije i premise" ne bih komentarisao

 

(da, gruv moze da postoji i kad bubnjar svira brzo).

 

Ma nije moguce

 

 

Da su Keri i Lombardo zajebali Toma, pa ga izbacili jer je kukao zbog toga, a da pre toga Tom i Keri nisu zajebali Lombarda, tacno je - stao bih na stranu Toma. Iz istog razloga u sustini: jer oni nisu deca od 15 godina nego bend koji najveci deo zadnjih 30 godina svira po svetu u tom istom sastavu, i jedna od jacih strana mu je upravo to, ziva svirka.

Pored svega toga, tu je i argument da je u Slejeru, kao jednom tres metal bendu, bitno koliko je muzika energicna. A muzika je energicna zbog rifova koji su u njoj energicni, i bubnjeva koji to pojacavaju dobrim gruvom. Kome je tu bitan, i inace besmisleni, tekst koji Araja nerazgovetno mrmlja?

 

Je l' umes da odgovoris suvislo na ovo?

 

 

Znas kako, postoje ljudi sa kojima treba razgovarati normalno i odgovarati im "suvislo". Ti nisi jedan od njih.

 

Sto se tice "argumenta":

Reci da je u Slejeru Tom Araya nije bitan zato sto "nerazgovetno mrmlja besmisleni tekst" je jebeno retardirano, kad vec hoces da radis nesto toliko glupo kao sto je rasclanjivanje jednog thrash benda na sastavne elemente (a uz to radis jos gluplju stvar, generalizujes thrash bendove), bas za tu energicnost i gruv je bitan i Araya, a pored toga, njegov vokal je deo karaktera benda, i mnogo bi bila primetnija promena za bend kad bi zamenili njega, nego ovo sto su zamenili Lombarda.

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Da :haha:

Ja sam rekao da se tebi gluposti motaju po glavi, u smislu da razmisljas na jednom vrlo povrsnom nivou. To je mnogo konkretnija pojava nego da neko 'drobi neke gluposti kao i inace'.

 

Nema tu nista besmisleno, razne stvari mogu biti izuzetne.

Razne stvari mogu biti izuzetno nekakve.

"Konkluzije i premise" ne bih komentarisao

Hvala sto si nas obavestio o tome

 

Ma nije moguce

jeste keve mi

 

Znas kako, postoje ljudi sa kojima treba razgovarati normalno i odgovarati im "suvislo". Ti nisi jedan od njih.

Potpuno razumem, i ja sam inace odlican teniser, nego mi je ispod casti da igram sa budalama koje nemaju pojma pa ih pustam. Kad bi Djokovic hteo da igra sa mnom, sigurno bih ga dobio! A sto onda uopste igram sa budalama? Pa ne znam, zanimljivo mi.

Sto se tice "argumenta":

Reci da je u Slejeru Tom Araya nije bitan zato sto "nerazgovetno mrmlja besmisleni tekst" je jebeno retardirano, kad vec hoces da radis nesto toliko glupo kao sto je rasclanjivanje jednog thrash benda na sastavne elemente (a uz to radis jos gluplju stvar, generalizujes thrash bendove), bas za tu energicnost i gruv je bitan i Araya, a pored toga, njegov vokal je deo karaktera benda, i mnogo bi bila primetnija promena za bend kad bi zamenili njega, nego ovo sto su zamenili Lombarda.

U jeee, kako sam samo glup, generalizujem thrash bendove. Kada svi u stvari znamo da se muzika deli na a: thrash i b: svu ostalu, pozersku muziku kao sto su klasika, dzez, rok, sve ostale vrste metala, svetovna muzika u uzem smislu, i sva preplitanja svih podvrsti ovih stilova, od kojih a i b zasluzuju jednaku paznju, ili thrash cak mozda malo vecu. Je l' si tako mislio?

 

A sto se tice Araje, on je tu vise zabavljac nego muzicar. On doprinosi atmosferi kao scenskoj pojavi. Gruvu u samoj muzici i ako doprinese, to je sporedno i nije ga on stvorio, nego samo uspeva da bude deo njega.

Mislim, ako ces tako onda i publika doprinosi gruvu svojim dranjem.

 

 

  • Upvote 1
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve u svemu - ko zeli doci ce na koncert ko ne zeli nece. Mozda sam subjektivan, ali ovo je metal dogadjaj ove godine u Srbiji (mislim da nema sanse da se nesto "niodkuda" pojavi jos, ali ajd), i u svakom slucaju zasluzuje solidnu posecenost. Cenim, bar 7000-8000 ljudi.

P.S. Mile Kitic je u Areni imao oko 7000! :veseli:

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

528383_491641730892522_1494349514_n.jpg

 

Pre skoro mesec dana je stigla. Jebite se pozeri :D

 

Inace ove price - sta je Slayer bez Lombarda, sta je Real bez Gaynalda - zaajeeebiiii. Ako ne dodje 5000 ljudi na koncert, promenicu drzavljanstvo.

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...