Jump to content

2013.06.25. *Kombank Arena, Beograd* SLAYER


azal

Recommended Posts

E grebatore.

Ovamo kupis kartu za Darkness Rising po 30 evra,a prodajes po 35 evra,a sad trazis da ti neko proda jeftinije od sadasnje cene kartu za Slayer.Ccc :)

 

Kartu za Darkness Rising sam kupio za 30 evra, a prodao za 40. ;)

 

Kartu za Slayer posedujem, kupio za 1900 (Hoces da je kupis za 2150?), a sad treba za jos 1-2 ortaka...

  • Downvote 17

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja nesto mislim da zbog skorasnjih dogadjaja vezano za bend i ovih izjava zadnje vrijeme da ce odziv biti bolji od odje pedvidjanog.ne kazem da ce arena biti dupke puna,ali ja mislim da ce biti bolje od par hiljada.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Синоћ се убих тражећи сетлисту са ове турнеје у којој има Блек Меџик Најт, на на на нааа. Али курац, џабе сам се надао.... :no:

Није ми јасно што то не свирају.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Синоћ се убих тражећи сетлисту са ове турнеје у којој има Блек Меџик Најт, на на на нааа. Али курац, џабе сам се надао.... :no:

Није ми јасно што то не свирају.

 

Zato sto sviraju Die By The Sword i The Antichrist... Setlista super,manje novijeg (novije je isto super,ali staro je prava stvar :D )

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

E grebatore.

Ovamo kupis kartu za Darkness Rising po 30 evra,a prodajes po 35 evra,a sad trazis da ti neko proda jeftinije od sadasnje cene kartu za Slayer.Ccc :)

 

Tek sad vidim koliko je ovo u stvari besmislen post xD

Ljudi upravo rade to sto sam ja uradio sa Darkness Rising kartom, prodaju za jeftinije pare od sadasnje cene, a za skuplje nego sto su platili kad su kupovali.

 

Elem, i dalje, tj. opet, mi treba karta.

  • Upvote 3
  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...