Jump to content

2013.06.25. *Kombank Arena, Beograd* SLAYER


azal

Recommended Posts

RAZVALILI! King me pocJepao solažama. Tačno ispred njega sam bio. Slažem se za ozvučenje, Arayin vokal je mogao biti čistiji, slabo sam ga šta razumeo. Kao i za Holtove solaže, tek tek su se nazirale. Ma vredelo je za sve pare. I pozdrav za niskog nabijenog lika koji mi je laktovima bubrege pomerao u prvom redu na poslednjih par pesama.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

SLAYEEEER : ARAJA,HOLT,BUSTAF ! KERI SABIJAS GITARU ALI I DALJE PUSI KURAC !

 

ANDJEO,KISA KRVI,POSTMORTEM,SPIRIT IN BLACK,HELL AWAITS,ma cela lista savrsena,jos da su bile i Jesus Saves i Altar Of Sacrifice kao kod Hrvata,tu bi isto bila klanica. Atmosfera na nivou,ali zvuk je na momentima bio stvarno katastrofican napred,Araja je bio tih.

Da je ziv Haneman,a Lombardo za bubnjevima,al avaj... I ovako su sabili,kao posvetu za Dzefa !

Newsted je bio sasvim ok,Whiplash je super zvucao !

 

Pozdrav za Josifa,Demon Seede pizdo,Cmaroslav imao podocnjake,Mitu gurao neki drugar,pa je tog drugara tukao Kukili,e stvarno je najgori lik ikad. Azal i Nocturno piju zajecarsko,pravi domacini. Dzrk i Wos,zao mi sto nije bilo Tadijine rakije. :D

  • Upvote 2
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

S'o bi rek'o bracala Lemi - Sleier OLMAITI INSTITUCIA, raziebavanje i zivoga i mrtvoga...Lombardoe Lombardo, ali je Bostaf vraski odradio posao, naivece i naipozitivnie iznenadjenje, sahranioe onai set bubnjeva (koi su zvucali predrkano, btw)...falioe Haneman, ali stae tue...Holt solidno odradio posao, alie bedno odsvirao Seasons in the abyss solazu (mozda i naibolju ikad). Sve u svemu, suma sumarum - odlicna svirka, odlicna setlista, Bloodline mi bila naismornia, moglo je nesto umesto nje, tipa Jesus Saves

 

Sutke su bile brutalne, cini mi se zesce no na Kenibalima 2007, izlomih se za sve pare, jos me boli levi zglob...jos samo posle svega sipcio od Arene do Miljakovca 5, 3 sata laganog hoda, jedva se jutros do wc-a doteturah...al ko me jebe kad nisam u kondicie

 

Poz za yum ekipu

 

P.S. Lalovic vielesila, konza Velesa uberallesa

Edited by KazimKazim
  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Укратко, беше нофи. Добра листа, добра атмосфера. Фалила је Црна мађија и нешто са Божанске интервенције, али хајде де. Звук је био нејасан. Тому сам слабо чуо као и Керија. Предгрупе сасвим ок. Кичмолом је било пријатно изненађење. Сметали су ми пушачи и људи који су просипали пиво. Пивопролиће је грех, аман! Класична тезга, али добро одрађена. Живели!

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

KOncert je bio odlican , bez video bimova , lasera picke materine samo rokanje i svirka , u nekim segmentima Keri king se slabije cuo i Tome Rajinog glas isto sve ostalo je bilo odlicno , par cudnih stvari sam video

npr Ribe fenserke obucene kao da su krenule na koncert cece a ne SLAYER-A znaju sve tekstove pesama savrseno , ribe koje su dosle u prve redove misle da im je to grin dej ili sta vec bune se sto se ljudi oko njih sutkaju guraju i skacu svadjaju se i pokusvaju da ih smire LOL takodje veliko prisustvo klinaca me je odusevilo svaka cast roditeljima koji su doveli svoje klince na koncert , sve u svemo sjajno vece na Slayer nema zamerke nikakave sem malo predjasnje. A NJUSTED onoliko malo koliko sam uspeo da ga cujem je isto bio odlican !

  • Upvote 4
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako niste primetili, holt se jace cuje od kerry-a zato sto dosta bolje svira :haha:

Доста доста много боље свира.

Холт је најбољи треш гитариста.

 

Jaoj, jel su ove momke čekale mamice posle koncerta? Slika 39

 

http://nocturnemagaz...k-arena-beograd

Не разумем, хоћеш да кажеш да су превише млади да би се налазили на концерту Слејера ?

  • Upvote 2
  • Downvote 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo odlicno, setlista fenomenalna, promenio bih par pesama, ali to je vec cepidlacenje.

 

Bio ceo yumetal, trip gledas masu i lebde ljudima iznad glava yum nickovi, kao u mmo igrici :D

 

bič madafaka

Edited by Demon Seed
  • Upvote 4
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...