Jump to content

2013.06.25. *Kombank Arena, Beograd* SLAYER


azal

Recommended Posts

Човек се синоћ мучио са оном дуплом на Angel of Death, чак ни онај мини соло на War Ensemble није најсрећније звучао.

 

Е са овим се морам сложити у потпуности. Ја кад сам чуо тај соло на Вор, до краја сам се сморио, отишо ми концерт у курац, више нисам могао да уживам, покварио ми цео доживљај, хтео сам да плачем...

А та дупла на Ејнџел , то кад сам чуо само сам хтео да изађем напоље од муке, не могу да верујем, како је могао то да погреши, чуди ме како га нису каменовали тамо на бини, ја сам хтео, јер ми је комплетан утисак сјебао и ту је био крај забави.

Страшно јебено шта грешка у солажи на бубњевима може човеку да уради, да му упропасти комплетан утисак концерта и смори га максимално, знам како ти је...

 

И свака теби част што си приметио тако нешто, види се да мало озбиљније слушаш музику !

  • Upvote 3
  • Downvote 16

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zato mi koji neozbiljno slušamo ni ne primećujemo i boli nas kurac, uživamo :haha:

 

Zavidim vam. Mi koji ozbiljno slušamo se baš nerviramo i stalno napuštamo koncerte. Sjećam se kad je onaj lik iz Megadeth-a usrao solažu na Holy Wars u SKC, ja ispizdim, šklepim curu s kojom sam bio i izađem da se opijem u nekom parku.

 

Na koncertu Metallice na JNA svi su ispadali, tako da sam 4 puta tukao curu, napuštao stadion i pjanio se.

  • Upvote 8
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zavidim vam. Mi koji ozbiljno slušamo se baš nerviramo i stalno napuštamo koncerte. Sjećam se kad je onaj lik iz Megadeth-a usrao solažu na Holy Wars u SKC, ja ispizdim, šklepim curu s kojom sam bio i izađem da se opijem u nekom parku.

 

Na koncertu Metallice na JNA svi su ispadali, tako da sam 4 puta tukao curu, napuštao stadion i pjanio se.

Знам како ти је, један тон погрешан, оде све у курац, дође ти да попиздиш .

 

Ил недајбоже бубњар да зајебе прелаз случајно.... Џабе си долазио онда

  • Upvote 1
  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Објасни то Јарославу, он као је дошао да слуша фил хармонију па му смета, а не слејер

Јарославе морам ти рећи да си се просрао за медаљу.

Како те није срамота да цепидлачиш тако ?

 

kakav ton kakve pičke materine, na Slejeru čuješ prvi rif, prepoznaš šta je i krećeš da rnjaš

nije to bečki novogodišnji koncert, nego rat

улете скал

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

pajo bre kakav je to defensivno-sarkasticni stav.

 

Nije to filharmonija, nego rat, ali samo kada ga sviraju anonimusi (edit: mislim iskljucivo na bostafa) koje je doveo celavi, inace da je u pitanju neki trostruko kvalitetniji kaver bend, onda bi osuli paljbu po njima jer su promasili onaj jedan ton za citav polustepen u solazi za raining blood i tako kaljaju instituciju.

Suocite se, slejer vise ne postoji, i ko namerava da me nazove trolom bolje nek mi smisli barem jedan jebeno suvisli razlog sa tacke jednog slejer fana zasto ovo sto je ostalo od slejera treba da nastavi sa radom (iako nece, araja vec planira da im da nogu), i ucutacu.

Edited by biohazard
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bostaph anonimus?

Aj malo pogledaj gde je svirao i na kojim Slayer albumima.

Sto se svirke tice,kad se malo sleglo,mislim da ce mi svaki sledeci koncert(na koje ne idem cesto) biti smejurija posle njih.

Ja sam stajao sa Holtove strane,pa se Keri odlicno cuo,posle onog bubnja verovatno nikad necu imati kamen u bubregu.

  • Upvote 4
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Što se raspravljate ljudi? Nekome će Slayer biti do jaja i u ovoj ekipi a nekome ništa bez Lombarda i Džefa. Iskreno , meni je jako drago što sam uopšte bio u prilici da ih čujem uživo i atmosfera koju su napravili bila je nenadjebiva. P.S Svaka čast onim ljudima što su bili sa klincima na koncertu a ne gajbi picaneći se za Cecu.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ви сте бре морони, пре неко вече он свирао за вас пржио солаже сад напушавате човека.

То идиотско понашање не могу да разумем

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

ама, јеботе, нисам рекао да ми је то засметало. био сам у јебеном трансу, као и сви остали. ипак је то јебени Слејер, јебена ОЛМАЈТИ ИНСТИТУЦИЈА! само сам констатовао да је Ломабрдо бољи од Бостафа. далеко да имам нешто против Бостафа, али Ломбардо је Ломбардо.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...