Jump to content

2013.07.10-14. *Petrovaradinska tvrđava, Novi Sad* EXIT (R)evolucija


Chicken Little 420

Recommended Posts

 

 

Nile Rodgers će u Novi Sad doći sa svojim bendom Chic, a prema najavi organizatora očekuje se da će svirati i numere koje je pravio za Duran Duran, Davida Bowiea, Erica Claptona, Madonnu i sve ostale poznate muzičare sa kojima je sarađivao još od sedamdesetih godina prošlog veka.

Američki muzičar je tokom karijere objavio četiri solo albuma i deset izdanja sa Chic. Rodgers spada među najaktivnije producente i kompozitore moderne muzike, a poslednji projekat na kome je radio bio je novi album sastava Daft Punk, odnosno pesme Get Lucky i Lose Yourself To Dance.

Organizatori Exita navode da promotivna cena ulaznice za prvi dan iznosi 1.000 dinara. Celokupan prihod od prodaje ulaznica za otvaranje festivala biće namenjen obnovi i promociji Petrovaradinske tvrđave.

Ovogodišnji Exit održaće se od 10. do 14. jula, a među glavna muzička imena koja će gostovati spadajuAtoms for Peace, Prodigy, Bloc Party...

Share this post


Link to post
Share on other sites

još jedan novi stejdž - Gaia eXperiment Trance Stage

 

jeb'o dens arenu, kakvog će tek masakra ovde biti :haha:

 

 

mogli su malo da se potrude, ovo su sve naši ljudi, osim Absolum-a i Psychaos-a

 

a i ako već dovode naše, mogli su da ubace poznatije ljude, tipa E-Clip, Relativ, Zyce itd

jeste da ih već ima na spisku iz Tesseract ekipe, ali svejedno, trebalo je jači line-up postaviti

i bar još neko strano ime, poput Suntree ili Mindwave

 

doduše, možda ubace još nekoga do početka

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.blic.rs/Zabava/Vesti/391819/Novi-nacin-placanja-pica-na-Egzitu

 

Tokene, kojima se plaćalo piće na Ezgitu, ove godine menjaju platne kartice. Na početku festivala posetioci na posebne kartice mogu da uplate određenu količinu novca, a sve što ne potroše, mogu da refundiraju.

 

Piće se plaća elektronskim karticama koje se dopunjuju kreditima u željenom iznosu. Pri kupovini pića na šankovima, dovoljno je prisloniti karticu na obeleženi aparat, i iznos pića će automatski biti umanjen s kartice.

 

 

 

Kartice se dopunjuju na blagajnama na Petrovaradinskoj tvrđavi. Dopuna će moći da se izvrši kešom ili platnim karticama.

 

Pri prvom punjenju svake kartice, ostavlja se depozit od 100 dinara kojim posetilac ne može da raspolaže. Na primer, ako uplati 1.000 dinara, ima na raspolaganju 900. Pri svakoj sledećoj uplati, ne plaća se depozit.

 

Kada posetilac napusti festival, moći će vraćanjem kartice da povrati depozit i sva nepotrošena sredstva na kartici na posebnim blagajnama ili u OTP bankama sedam dana po kraju Egzita.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lakše je trošiti novac ako je u toj formi. I fora sa 100 dinara depozita, mnogi se neće cimati previše da povrate taj depozit i ostaće im ta gomila novaca. Lopovske taktike, nema šta :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da bre

 

Hmm, ne secam se da sam kupio pice na EXITu, niti da sam ikada video kako izgleda Token, a bio sam dvaput. Ili triput.

 

xD

 

@stolet: to je i meni palo na pamet, vracas se mrtvosan, fazon jebes 100 dinara...

Share this post


Link to post
Share on other sites

kartice mogu da se vrate i da se uzme kesh i po izlasku sa festivala koliko sam ja procitao u prvom postu, tako da ne mora da se ide u banku

 

inace, ukoliko guzve ne budu 7 puta vece nego one koje su se pravile na standovima za tokene ovo je odlicno resenje za organizaciju zbog kontrole prodatih pica i kesha kojim je to pice prodato, smanjenja ljudi na prodaji tokena i smanjenje ljudi na sankovima, a za posetioce je isti kurac da li je token ili kartica

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...