Jump to content

2013.07.10-14. *Petrovaradinska tvrđava, Novi Sad* EXIT (R)evolucija


Chicken Little 420

Recommended Posts

dobar bio nile rodgers, basista i bubnjar su strasno raspicili. ona masa (likovi iz viva vox uglavnom valjda) sto je izletela na stejdz je retardirana doduse.

kriminalna organizacija na pultovima za narukvice, trebalo im je bar duplo vise ljudi tamo sinoc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pivo se iskljucivo kupuje dole kod bedema, iza hotela, tamo imaju u limenkama, a kostalo je dosad ~130-150. mos uneses prazan ranac opskrbis se dole i tako spartas po djavi.

ja mislim da je vec par godina egzitovo pivo oko 200, a i da je jeftinije ne bih ga hteo zato sto je vazda vodnjikavo i budjavo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

i ove godine ima piva za 150 dinara, ali ogradili su prostor oko ulaza u hotel (prvi put u istoriji festivala da je taj prostor nedostupan, to je ta revolucija), no moze se provuci uz malo maste i cimanja

 

nikakav festivalski dan, nisam mogao uci na dens arenu (barikada, ovaj pardon, revolucija) da slusam nesto sto mi se ionako nije slusalo, a osim toga mi se ionako nista nije slusalo. rambo je vrsio standardnu sadomaciju na fjuznu, a posle njega je isao kiril sa nekim uznemirujucim ansamblom i novim dziberskim pesmama.

 

ima veliki broj posetilaca, trula masa jako, korespondentno sa danasnjim lajnapom (snup dog, fetboj slim...)

 

hteo sam posle da zabijem na gaja iksperiment trens stejdzu i da glumim one ribe sa onog gifa ali nije mi se dalo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...