Jump to content

Doom preporuke i noviteti


Baal

Recommended Posts

koji kult,jebote!

 

evo,ko mozda nije cuo za njih..bas slusam sad,mnogo mi dobro leglo..

 

 

Ea is based on the sacral texts of ancient civilizations. Ea uses a dead language which was recreated according to the results of archeological study.

 

Ea is a god in the Akkadian and Babylonian and under the name Enki in the Sumerian mythology.

 

 

Ea-Taesse-by-Ea_cg6AjhFno5Ax_full.jpg

 

 

 

 

 

http://www.google.com/url?sa=t&source=web&cd=1&ved=0CBIQFjAA&url=http%3A%2F%2Fextreme-underground.blogspot.com%2F2007%2F10%2Fea-ea-taesse.html&rct=j&q=Ea%20Ea%20Taesse%20rapidshare&ei=t7mlTMeKDcPGswactZlH&usg=AFQjCNFLqI_jwif7S7m6wn8wCSEV03CfrA&sig2=HNNhH_mw9wR3D1bg--odGg&cad=rja

Edited by Fapril ethereal
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

upravo slusam ovog cara..

 

meni je ovo sjajno!!! :pivopije:

 

dosta vuche na sautern rok i bluz,pomalo grunge(u akusticnom pakovanju naravno),prijatna doza melanholije u Suzanes song koja je fenomenalna i najbolja na albumu

 

predzadnja stvar je psihodelija,koja stilski potpuno odstupa od ostatka albuma,ali mi se sa druge strane na neki nacin totalno uklapa..

 

zadnja stvar neverovatno vuche na Tool..

 

solo deonice su fenomenalne!bluz rok vratolomije u najboljem izdanju!

 

znachi ovo ce da se slusa i slusa!!!

 

skidajte ovo ljudi,mnogo je dobro!

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve se slažem, ja ga sinoć obrnuo i baš mi je lepo legao. Opušteno i bez ikakvih pretenzija odrađeno, šmekerica svirka čoveka koji je pravi ćale u tom heavy bluesy žanru, album je kao da sediš sa Winom negde i on ti svira na uvce što je samo po sebi za jedan dobar fap. Nema ništa što sam čuo od njega da ne valja, naravno nešto je bolje a nešto slabije ali nijedan album nije za izbegavanje (Vjerice, po meni je The Obsessed u vrhu njegovog stvaralaštva, odmah posle Vitusa).

Inače, izlazi mu u oktobru i live album :opusteno:

 

Wino+++kids.jpg

 

Wino je kao vino-što starij to bolji (morao sam da izbacim tu lame foru)

 

:rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ea sahranjuje. Ponovo se pitam zašto to nisam skinuo još onomad kada sam čuo za album.

 

Mar de Grises upravo slušam i čini mi se na trenutke da su neke od bržih i agresivnijih delova October Tide želeli da odsviraju na poslednjem albumu, pa omanuli. Ovaj album je jednostavno lep, u nedostatku bolje reči. Emotivan, skladno aranžiran, oseća se kretanje kroz pesmu... Jeben album.

Edited by Uncle Lu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko zna za ove Ruse?

 

Comatose-Vigil-Not-A-Gleam-Of-Hope-2005.jpg

 

Comatose Vigil, funeral doom hladan kao sama smrt. Vreme se zaustavlja. Osim ovog albuma, objavili i jedan EP.

 

http://www.megaupload.com/?d=7BU7HLLE

sjajan bend. ako me secanje dobro sluzi svojevremeno je otvorena zasebna tema o njima, ali je kao i vecina ostalih na ovom podforumu bila mrtvorodjence.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo jednog bisera iz vremenske kapsule - "genuine" engleski death/doom iz dobrih starih ranih 90ih nezatrovan raznim modernim uplivima:

 

Decomposed - Hope Finally Died (1993)

17946.jpg

http://hotfile.com/dl/41747130/cf41253/1993-Hope_Finally_Died.rar.html

 

rapidshare

 

Ko voli rani period MDB, iskrena preporuka.

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobri su ovi bendovi, taj Pallbearer bas ima Warninga, bice to dobar album, Fangtooth mi se svideo, steta sto nisu uspeli da izvuku bolju produkciju. Da ubacim nesto potencijalno simpaticno za ovu heavy okultnu ekipu.

 

Elisabeth.jpg the 2010 demo and the 2010 Elisabeth 7” vynil myspace zanimljiv about

 

Ghost do sound “old” heavy metal pleasantly “poisoned” by some doomy riffs and sinister atmospheres, don’t expect the typical Rise Above Records’ extreme doom stuff à-la-Electric Wizard.

They don’t sound like the “normal” doom bands we are used to hear, maybe they recall a bit some blackish NWOBHM sounds in the vein of Witchfinder General.

 

 

Svirace sad na Roadburn festivalu i na onom Fenrizovom Live Evil, a polovinom oktobra izlazi album za Rise Above (Opus Eponymous)

 

Zaboravih da bacim komentar - nije baš za ovaj forum ali je Ghost ispunio moja očekivanja i sav hype koji se digao oko njih.

Nije baš ista mjuza, ali kladim se da momci iz benda čim ustanu izdrkaju na Don't break the oath pa nastave sa svakodnevnim aktivnostima.

Da je ovo videti sa The Devil's Blood jbt...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo jednog bisera iz vremenske kapsule - "genuine" engleski death/doom iz dobrih starih ranih 90ih nezatrovan raznim modernim uplivima:

 

Decomposed - Hope Finally Died (1993)

17946.jpg

http://hotfile.com/d...y_Died.rar.html

 

rapidshare

 

Ko voli rani period MDB, iskrena preporuka.

uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu,krv ti jebem isusovu

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...