Jump to content

Recommended Posts

http://www.youtube.com/watch?v=n4X7RIBN8sY

volim kad ovaj car okaci neki od epic snimaka, ne znam ko je al je legenda.S vremena na vreme bacim koji komentar.

medjutim najjace je kad na primer na moj komentar-"Zevs je u stvari Stevs,odnosno Steva.To su cinjenice."

posle nekoliko meseci stigne pitanje u inbox-

 

Da li je to provereno?

:haha: :haha: :haha:

  • Upvote 8

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima i onaj Miloš Grozdanović iz Niša, taj je još luđi od Deretića.

Možete misliti kakav je Grozdanović, kad pri pomenu njega Deretić odmahne rukom i kaže "Ma budala". :haha:

 

t_grozdanovic.jpg

Edited by Dark_Elf
  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ви сте обична (атеистичка) багра која се ни ушта не разуме па само умете да подјебавате људе који су заправо нешто у животу постигли.Разумем да се спрдате са Деретићевим тврдњама,али какве везе Мирољуб има са њим?

Желео бих да скренем пажњу господину академику из Прокупља да Јоца Деретић и Мирољуб Петровић немају никакве сличности у својим радовима и тврдњама, а самим тим им није место на истој теми, али пошто си их ставио у исту тему, у потпуности схватам да је то да би провоцирао одређене чланове овог цењеног форума.

Али ајде,када је тема већ отворена, ваљало би да продискутујемо и разјаснимо неке нејасне ствари.

 

 

Rekao bih da je Miroljub najopasniji od svih pomenutih...toliko vješt manipulator i lažljivac da mu u tim disciplinama teško ko može parirati sa ovih prostora.

Прво ћу тебе да питам,на основу чега ти закључујеш све то што си рекао,да је манипулатор и лажљивац,ајде, да би био лажљивац,мора прво да изнесе неке нетачне информације,које су то информације ?

 

 

 

Čudesni svetovi Jovan Deretića i Miroljuba Petrovića

Started by Demon Seed, Yesterday, 17:36svevladovićiko su rumuni ko su bugari srbica anticka srbija bolest kao posledica greha amebe sa sajkacama

 

Ти ми објасни,какви су то чудесни светови ?

  • Upvote 3
  • Downvote 19

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...