Jump to content

Recommended Posts

Pa to kako nigde nije bilo nista a onda nesto ni iz cega eksplodiralo i stvorilo neku prasinicu koja se vrtlozila i tako se grupisala stvarajuci nebeska tela.

  • Upvote 1
  • Downvote 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da ja sam verovatno negde pogresio u opisu. :mhihi: Napisao sam to sazeto jer se sve svodi na to. Da pisem o elektronima i neutronima nema potrebe jer je bitna veca slika. Bitno je ono da ne bese nista i da to puce. Hehehe!! E moji naucnici.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bog je nesto kao Galactus. Moze stvarati i unistavati svetove. Stvorio je univerzum i zivot u njemu jer zivot ni iz cega da nastane je idiotizam. Po meni je neko sve ovo morao stvoriti jer je previse slucajnosti u svemu tome. Kao slucajno se oko zemlje stvorio omotac, pa slucajno je temperatura i udaljenost od Sunca takva kakva je idealna, pa slucajno se iz kamena stvorila neka praameba a iz nje slucajno mutirali ostali oblici zivota pa i ljudi. Od tih uzarenih sranja iz singulariteta i mrtve mase da se stvore bakterije, virusi i slicno je nemoguce ma sta pricali naucnici. Iz kamena nece nastati ameba ma sta mu radili. Meni je to dovoljno objasnjenje za potiranje naucne teorije o postanku zivota. Za to kako je Bog stvorio univerzum nemam objasnjenje jer da imam verovatno bih i ja to mogao da uradim,

 

Galactus_by_espaidercito.jpg

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je Galactus. Najveci jebac univerzuma i poslodavac Silver Surferu. :mhihi:

 

Ovde nije pitanje kako je Bog nastao nego univerzum. Kako je Bog nasta je jos teze pitanje. U rangu sa onim da li postoji negde kraj prostora i ako postoji kako je to moguce.

 

Jedino sto ja mogu reci kao cvrst dokaz je da sam sanjao buducnost. Znam da zvucim kao pokvarena ploca, ali ova tema se stalno ovde vrti pa i ja vrtim svoju pricu isto tako. Ja dokaz o postojanju vise sile imam tako da nije tesko sabrati dva i dva. Ne trebam mnogo lupati glavu jer su najjednostavnija resenja mahom ona prava. Postoji nesto vise od puke nauke koju mi danas znamo. Mozda je taj san projekcija koju su mi neki kvantni bogovi poslali. nesto kao Olimp i Ilion, ali u svakom slucaju neka bica daleko iznad nas. Ja to zovem Bog ma sta da je.

Edited by HEFEST
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

мени ово и даље личи на мутираног Оптимус Прајма, који је спреман да поштено распизди земљу

 

е, Хефи, сањао сам и ја да сам јеб'о једну са којом сам ишао у основну, али се то сва срећа никада није десило, јер је девојка много ружна и има бркове

Share this post


Link to post
Share on other sites

а од чега је настао бог?

 

и је л' ово јебени трансформерс на слици?

 

I ne znas ko je Galactus??? Vidi se da ne citas Marvel. Kako je mocan Galactus,ali nije jaci od Beyondera i One Above All-a.

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sanjao sam ja i da upadam u onu rupu kroz koju je Alisa upala kada je jurila zeca, ali se to nije desilo. To su neki obicni snovi neki strasniji neki vlazniji, ali oni u kojima sanjas buducnost moras priznati je objasnjenje. Kako objasnjavas da covek za redom dve noci sanja isti san u kojem predvidja smrt svoje verenice i to se kasnije desava na isti nacin i ne samo to nego se ceo dan u sitnicu zbiva kao u snu. Nema objasnjenja ako se vodis dosadasnjom logikom. Pametan covek se prilagodi situaciji. Ja sam od zakletog ateiste presao u deizam. Sebe bih smatrao idiotom da je drugacije.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...