Jump to content

Recommended Posts

5 hours ago, Srbin Hamza said:

sad sam tek skonto zašto ne možeš diplomirati, ti si proleter koji nije svestan da je proleter, da je osuđen na prekarni rad i niske nadnice, ali u stvari, kao Stajnbek kaže, ti u svojoj glavi samo smatraš da si trenutno osujećeni milioner, a ne kontaš da te neko jebe i da nikad nećeš diplomirati :mrgreen:

 

(News flash: ne znamo da li je Stajnbek to rekao)

Dobar deo posta, esencija komunjarizma, nisam ja kriv, jebu me zlikovci, jebe me ''sistem''.

Je l' ti Slobodan kriv što svako jutro legaš u 5? Je l' ti Slobodan kriv što nisi završio fakultet??

Ručkaš mi iz ruke atipične antipsihotike, nikad nećeš znati to.

1 minute ago, lemmy sixx said:

tenor.gif?itemid=8802938

 

a vodokotlić? molim.

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 minute ago, Underkuruz said:

pa i nije morao da proradi forum

 

Just now, lemmy sixx said:

Pa i nije.

AKO NE VALJA, ONDA STUBOVI NAPOLJE :blek:

Just now, lemmy sixx said:

Celoj poslednjoj strani je neophodan vodokotlic.

Evo onda izvoli

 

Ufati se za lanac da ne paneš u ambis

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

2 hours ago, Srbin Hamza said:

 

News flash: to ne znači da rečenica nije tačna :haha:

Bar nije na FPN, a radila je u struci i pre diplome koliko vidim, dva poena za nju

Tačna je ako imaš diplomu koja te jedino kvalifikuje za proletera :haha:

a i veštine (kredencializam-fetiš STOP!)

Share this post


Link to post
Share on other sites

40 minutes ago, Demon Seed said:

Tačna je ako imaš diplomu koja te jedino kvalifikuje za proletera :haha:

misliš u Srbiji zdravstveni radnici nisu proleteri? E moj Dimone, pročitaj ti to ponovo - proleter koji misli da nije proleter

e sad, možda šmugneš u Nemačku, al ni time nećeš mnogo promeniti status. Brzo i tamo stižu posledice neoliberalizma

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stoe naiace, imam ortaka koi e domacin coek, ali valjda vec godinama (ili uopste nikad nie) ne drzi svinje

Ja sve tripovao dae zbog cene na piaci, posto su uglavnom godinama skuplji ja'njci

Ali sad kacam cuo ovog kako nabraia stetne odlike svinja i dae pomenuo da to i u biblii pise - vec pocinjem da sumnjam za njega razlog nedrzanja :D

Inace, imam sienicke ovce, uglavnom su rogate, pretekne koi bez rogova...dolazili on i njegov cale da kupe, ni za zivu glavu nece da uzmu rogatog...i to moi cale im dae naiboljeg, ma kakvi...uzese na krau tog ednog koi se zadesio bez rogova :D

Sve razumem, ali toliki ekstremizam u nekim, naizgled banalnim stvarima - nestvarno :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...