Jump to content

2013.03.27. *Panic Room Žica, Beograd* Wojczech, Attack of the Mad Axeman, Helltard


Talvi

Recommended Posts

556953_10151377536743860_1549339738_n.jpg

 

 

Klub: Panic Room Žica

 

Bendovi: Wojczech (grindcore, Nemačka) / Attack of the Mad Axeman (grindcore, Nemačka) + lokalna podrška

 

Svirka počinje u 20.00, nakon toga sledi doom, sludge, stoner muzika za rehabilitaciju koju će puštati DJ Gypsy Wizard (aka Romac iz grupe Dažd)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dodajte jos Helltard na spisak!

 

Wojczech provereno dobar, gledao sam ih vec uzivo.. :pivopije: Inace, gitarista i pevac su clanovi benda Entrails Massacre, stari grajnderi. Mozda ih neko i slusa. Bice i distro pa se spremite, posto pevac saradjuje sa TVG Records + mozda bude nesto i sa Self Made God iz Poljske. Cisto da znate!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posto je sreda, aj da krene u neko dogledno vreme i da se zavrsi do 23:30 da mozemo dnevnim saobracajem da se vratimo kuci. Ipak ovo je grind, shvatam da nije tesko ako se sve lepo organizuje da se sve lepo zavrsi do 23:30...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Helltard, prosek. Attack Of The Mad Axeman. neko je gutao previse LSD-ija i gledao Muppet-e, svidja mi se. Wojczech, pevise mi to vuce na hc svirku, i pig squeal-ovi su tako 2007.

Bio je simpatican distro, Baroness, Bolt Thrower isl.

EDIT:

 

Izdale yumetal kuje. :obrv:

Edited by VoivodBG

Share this post


Link to post
Share on other sites

auf bas mi zao sad kad vidim kostime. :( jbg, ja se prehladio a treba sutra u pestu na enslaved, nisam hteo da rizikujem

 

I ja sam se pre'ladio, samo sto nisam hteo da rizikujem Consecration, kad sam siromasan

 

sad i meni krivo -.-

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam ceo dan bio van grada i onda sam pravo sa stanice otišao u "Žicu", da se zabavim dva sata i zapalim kući. Uđoh u 19:55, videh samo muzičare i čuh rečenicu "Hoćete vi prvi tonsku da radite?"

 

fuck-dat-shit.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...