Jump to content

2013.07.23. *Klub Fest, Beograd* Mouth of the Architect


azal

Recommended Posts

Dobar cert. Poslednje dve nisu baš lepo legle, al' su zato pokidali otpočetka pa do te poslednje dve. Svirali samo jednu sa prvog albuma, pičke.

 

Respect za to što su krenuli u 22h.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja da sam organizator ne bi se ni cimao da dovodim rosettu s obzirom na vecerasnju bednu posetu... od svih onih najava mozda bi jedino agalloch bio donekle posecen, al sigurno ne bi bio ni blizu isplativ koncert

 

svirka je bila odlicna, neki delovi su me smorili, najbolji su mi a la neurosis delovi, tezina

 

beogradska publika je razmazeni kurac, ni ne treba se cimati organizovati nam svirke posto nam je super da blejimo gajbi i slusamo mp3, lazy hipster cunt nam je omiljeni mode provodjenja vremena sa muzikom

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

:haha: Ti Miloše posle svake svirke vrtiš istu priču, jebeš ljude, samo neka dovode organizatori, manje ljudi - više prostora da bacam telo a da ne brinem da će mi neko zabiti lakat u facu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pravi hipster, pa kakvo je to bacanje ako ne dobijes lakat u facu ili u rebro, jebes svirku bez toga

 

to stoji, samo konstatujem da je bas jadno sto ljudi ne dolaze, boli mene kurac za njih generalno, al losija je atmosfera ako nema publike

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa eno bio je Sabaton, bio pun kurac ljudi, što nisi išao. Realno ko u Beogradu sluša mota, mnogi ljudi su čuli ali sumnjam da ima neko ko ih redovno sluša, jer nisu ništa posebno. Na Rosetti će biti barem duplo više ljudi, garant.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Realno ko u Beogradu sluša mota, mnogi ljudi su čuli ali sumnjam da ima neko ko ih redovno sluša, jer nisu ništa posebno. Na Rosetti će biti barem duplo više ljudi, garant.

 

pa meni nista ne fali dovoditi i bendove ove klase. ne moras da se lozis na njih nesto ekstremno, nego odes, vidis dobar koncert, popijes par piva sa ortacima.

 

nego nece srbi bednici. bolje 8 piva u parku nego svirka i dva piva u klubu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo to... Ja zato i otisao na koncert, izblejao malo, poslusao dobru mjuzu, video se sa par ljudi i to je to. Ne treba mi masa klinaca da izigravaju trve metal face. Mislim da se bend malo smorio pre pocetka koncerta, oko pola 10 doslo par nas, sa sve bendom 10 ljudi :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ok cert, kul bleja. bend okej, nista spec. al svakako bolje da se odrzi ovakav cert nego da ga nema

 

poseta isto okej, da je mozda 10 ljudi jos bilo, izgledalo bi bolje. mada ovakvi bendovi ni preko nemaju vise ljudi na certovima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobra je bila svirka. Počeli sa zakašnjenjem samo zato što mi nismo ušli na vreme, ne događa se svaki dan. :haha: Malo su ujebali sa izborom poslednje dve pesme, naročito su pretposlednju upropastili kada su je završili onako, kao da nisu imali smišljen kraj. Zvuk je bio neočekivano loš, baš probijalo, zujalo mi je u ušima posle. Bitno da je bilo slomivrat rifova, ko ga jebe.

 

pa meni nista ne fali dovoditi i bendove ove klase. ne moras da se lozis na njih nesto ekstremno, nego odes, vidis dobar koncert, popijes par piva sa ortacima.

Uvek ista priča i zaključak, ljudi nemaju kulturu odlaska na koncerte radi malo zezanja i druženja. Ovde ni na paše onaj argument sa finansijskom situacijom, jer 600 kinti stvarno nije mnogo za ovako nešto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...