Jump to content

2013.04.28. *Gun Club, Beograd* Anathema acoustic sessions


Recommended Posts

nisam imao ashes jbg, poneo sam bio samo neku hrpu diskova koja je jos ostala od prvih underworld dana kad sam pustao tamo ziku 2006, i to onaj deo diskova koji se nije zagubio negde u medjuvremenu :D

 

mada, najbolje pesme su bile kasnije, pogotovo kad mi je vini trazio jesus christ pose pa smo se drali i sinhrono udarali u onaj metalni sank

 

mdb prozivke su stara zajebancija, uvek vole da provuku tu foru cim im neko trazi dying wish i slicno :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlicno je bilo, samo sam malko razocaran jer sam ocekivao jos poneku pesmu. Posebno sam se smorio kada sam video da je Angelica bila na planiranoj listi. :/

Hajlajt koncerta verovatno Forgotten Hopes i Denijevo "I ain't takin' no shit, I'm playing Wasted Years by Iron Maiden". :haha:

 

I isto zamerka na gorepomuneto ponasanje pojedinih clanova publike, al' jebiga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Predobro je bilo sinoc. Danny i Vincent apsolutni kraljevi, imaju harizmu za izvoz. Odlicna svirka, i komunikacija sa publikom skroz na mestu, a publika je meni bila ok, pa valjda je dobro kad pevaju svi, ok za dranje Silent Enigma i Slejer, to je nepotrebno, a ovako je sve bilo na mestu. Smekerska obrada Wasted years, odlican potez. Ja sam prezadovoljan koncertom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jeste, sa wasted years je otvorio koncert tada

 

ovo je lista od tada:

 

wasted years

fragile dreams

leave no trace

are you there

forgotten hopes / destiny is dead

lost control

inner silence

one last goodbye

big love

high hopes

temporary peace

flying

angelica

destiny

hide your love away

norwegian wood

mother

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trebali su oni malo više druže sa nama, ipak je organizator obećeao neko potpisivanje dikova i fotkanje, a jedva smo Vincenta na kratko uvatili.

 

Potpisivanje... LOL

 

Kako to mislis, trebalo je da se druze vise? Ostali su posle koncerta u Ganu, pili i djuskali, slikali se, potpisivali, pricali sa nas dvadesetak koji smo bili tamo, ja konkretno do 3, ne znam do kad su oni. Funniest moment: Vinsent koji djuska sa svima uz "Gay bar" XD

Predivna svirka, nadam se da ce da odrze obecanje vezao za koncert u punom sastavu kad zavrse album.

Share this post


Link to post
Share on other sites

to je nekako standard kod nas, svaka akusticna ili post rock svirka je propracena preglasnim brbljanjem jednog dela publika. ljudi nemaju opstu kulturu ponasanja. veceras izdominirala ekipa kod sanka, nisu prekidali sa pricom.

Po pravilu, uvek je tu ekipa od tonca do šanka koja služi da bude viđena i smeta ljudima koji su tu zbog muzike.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...