Jump to content

Hannibal


Recommended Posts

Guest HEFEST

Pa nekako mi zbrzana radnja i samo nalaze leseve, a izmedju toga nema nekog pravog zapleta. Nekako osecam kao da nesto nedostaje u seriji. Ne da nesto ne valja nego jednostavno necega nema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

mislim da 1. maja izlazi 4. za svetsko tržište

 

 

a ni ja nisam nešto zadovoljan serijom, mislim da apsolutno ništa novo ne donosi, pečurke su zanimljive ali to je otprilike to, ko je gledao Dextera i Nip/Tuck mislim da ovde ne može nešto posebno da se oduševi.

 

Stvarno bih voleo da čujem ove što im se dopada serija, da li su gledali gore spomenute serije pa i pored toga im se đasvi Hanibal?

 

nisam još pogledao 3. epizodu, ako to nešto znači u samoj priči serije, da li postaje bolje ili stagnira...

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa zbog imena se ovo najviše gleda. Generalno samo okej serija, možda kasnije postane postane bolja, jel genralno može da ima potencijala. Ali za sada Luther mi je mnogo zanimljiviji i bolji.

Edited by Lunar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da crvenokosa glumica dobro radi svoj posao, tj. iritantne novinarke. Zamislite da je ulogu ponovio Phillip Seymour Hoffman. :bigblue:

Sacekacu lepo 4 epizodu da izadje, pa cu se nadovezati na 5. Ne volim kada ostaju repovi u prici...

 

@Bata, Hannibal se drzi bolje od doticnih serija, i ne mozes ih uporedjivati nikako. Fotografija je u Hannibal-u mnogo bolja nego u pomenutim serijama, obrati samo paznju na svaki kadar i prostorije, puno detalja, a i kolor korekcija im zavrsava pos'o. I cini mi se da ovo jos nije postala sapunica kao doticne serije, mada oduvek postoji opasnost ako im ponestane ideja.

Apropo same fabule, mislim da je spor razvoj i da ce tek negde na polovini prve sezone postati zanimljivije kada se otkriju Hannibal-ovi motivi u celoj prici.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa zbog imena se ovo najviše gleda. Generalno samo okej serija, možda kasnije postane postane bolja, jel genralno može da ima potencijala. Ali za sada Luther mi je mnogo zanimljiviji i bolji.

"jer"

Jel krenuo nov serijal?

Da se razumemo ja Luthera gledam iskljucivo zbog Alice, i kul su mi karakteri, ali je serija naivna dojaja. Cak vredja inteligenciju u nekim epizodama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bryan Fuller sanja David Bowie-a u 2 sezoni.

David Bowie should be in everything. Why? Because he's David Bowie, and he, just by the nature of his David Bowie-ness, adds an appealing sense of oddity, not to mention rock-star gravitas, to whatever roll he's in. If you don't remember him from Labyrinth, perhaps you recall his unnerving appearance in David Lynch's cinematic prequel to his Twin Peaks series, Fire Walk With Me, or his work in Christopher Nolan's The Prestige as real life inventor Nikola Tesla.

It seems I'm not the only one who feels strongly about the inherent appeal of Mr. Ziggy Stardust. In a recent interview with Getty Images Entertainment, Hannibal creator and executive producer Bryan Fuller said he'd love to see the glam rock icon in Season 2 of his series.

"I guess my dream casting for the show would be to cast David Bowie as Hannibal Lecter’s uncle," Fuller told the outlet "If we get a second season I will reach out and see if there is any interest. NBC are saying that they’re very happy with where we are at so I hope that indicates towards a second season because I have a plan for Season 2 that I think would be very exciting.”

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napomena: U trenutku snimanja 4 epizode se desio cuveni masakr u Njutonu, a takodje radnja 4 epizode je govorila o deci kojima je ispran mozak kko bi pobili svoje porodice. Zbog svega toga, odluceno je da se epizoda 4 ne emituje. Ova, nezvanicno cetvrta epizoda je emitovana danas na sajtu NBC-ja, sadrzi sekvence orginalne epizode 4, kako bi gledaoci uhvatili prelaz izmedju epizoda 3 i 5.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakvi debili ja nemam reči, što barem nisu okačili na sajtu da se skine cela epizoda za one koji žele da je pogledaju. Popizdeh, sad bih najradije uzeo flamethrower i spalio NBC zgradu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...