Jump to content

2013.11.18. *Dom omladine, Beograd* Children of Bodom, Decapitated, Medeia


Mali_Zmaj

Recommended Posts

Oko 700 i nesto karata je prodato,sto je vrlo dobro,razumljivo Bodomi pune i vise od ovoga,al ovako skoro nije bilo.

Decapitated je bio bolji,zvucno,davali su sve od sebe na bini,kratko,ali jebitacno!

Bodome sam gledao iza,jer je zvuk napred bio los,dosta su bili nagruvani. Ja sam set listom zadovoljan,cuo sam dosta omiljenih. :) Odlicna svirka od njih,mada su istroseni,to se vidi,ali u svakom slucaju drago mi je da sam ih video konacno.

Steta za The Ocean,ne slusam taj bend,a i neverovatno da je prodaja karata isla toliko slabo kad kapiram da Bodomi i oni imaju totalno drugu publiku,s obzirom da je na Bodomima bilo dece koja dolaze samo zbog njih.

 

Rece mi Rasta da Decap sledeci put dolazi sa old school setlistom,nadaju se kao head line,nego i sad bi svirali starije i mozda cak i koju stvar vise,al nazalost Jarosevic se valjda vratio u Vader,ili samo upao da svira turneju za Vader,tako nesto,pa su malo pesama i naucili sa session bubnjarom.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Нисам упала на предгрупе тако да не знам како су звучале, али Бодоми су ми били сасвим добри. Не могу да кажем да сам очекивала више, али нешто ми је фалило. На пример, да свирају скоро цела прва три албума, посебно Follow The Reaper (шта бих дала да ми само једном одсвирају Mask of Sanity) :bigblue:

Шалу на страну, ипак су добру атмосферу направили, с обзиром да су сами изјавили да су рикнули после 8 недеља турнеје. Дупке пуна сала Дома и стварно је било доста "деце", што рече Mita.

Најзад ми се остварила жеља да их видим уживо, али док не буду најавили турнеју на којој ће свирати само ствари са прва три-четири албума (цео Follow The Reaper :bigblue:), не верујем да ћу плаћати само њих да слушам. Јбг, јесу они и даље солидан бенд, али новије ствари, од рецимо Hate Crew Deathroll и нисам толико преслушава (не кажем да су лоше) да бих била загрејана све време свирке.

У сваком случају, сјајна атмосфера и само због тога је вредело отићи :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drugar mi nabavio kartu pa isao, najvise zbog zene, ovako ih nikad nisam nesto slusao. Bilo mi ok, mnogo klinaca, ja sam stajao sa strane i uzivao. Atmosfera je bila na nivou, neki car je zapalio i baklju na pocetku, verovatno Kuruz omasio Pionir :D Rekose mi da je u pretprodaji prodato preko 700 karata sto je stvarno super za neki metal koncert ovde, sve u svemu- pozitivno iskustvo.

 

Takodje se slazem da je za Decapitated bio daleko bolji zvuk nego na CoB, mada jeb'o majku onome ko je za Decapitated radio svetlo, samo sto nisam oslepeo u par navrata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo do jaja, zvuk mi je bio loš, ali uvek mi je takav u Domu... atmosfera vrh. Stvarno šteta što kod nas nema jedno 3-5 000 ljudi koji bi došli na ovo, opušteno bi bendovi kod nas snimali DVD nastupe, atmosfera je jebeno odlična bila. I ono što uvek jako gotivim, ljudi iz šutke nisi bili tu da biju ljude okolo, nego da se zajebavaju, tako da je bilo odlično. Setlista se znala unapred, jbg možda smo mogli da budemo glasniji pre downfall da im nakukamo još jednu pesmu mada sumnjam da bi se iscimali ipak im je verovatno pun kurac svirki u životu više i turneje posle 8 nedelja. Jbg tezga ali dobra xD

 

Nego jel zna neko, jesu imali trzalice ono sa logoom benda ili su imale neke random, ja navatao neku ali nemam pojma čija je XD

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

Eto,ćitam i smejem se,i strahinja me korko serete...kao puno dece bilo.pa pola vas ovdi što piše je deca,hahaha.jadnici igovi.

Uostalom,kolki Oro treba da budeš pa da ideš da gledaš Ćildren of Bodom, i slušaš ono mjaukanje...pederćine finske.Osećam da nikad nisu ni prismredeli bodomu...kao mi došli se kupamo...a ćuvar: mrš u pićku materinu!na finskom.

  • Upvote 6
  • Downvote 15

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto,ćitam i smejem se,i strahinja me korko serete...kao puno dece bilo.pa pola vas ovdi što piše je deca,hahaha.jadnici igovi.

Uostalom,kolki Oro treba da budeš pa da ideš da gledaš Ćildren of Bodom, i slušaš ono mjaukanje...pederćine finske.Osećam da nikad nisu ni prismredeli bodomu...kao mi došli se kupamo...a ćuvar: mrš u pićku materinu!na finskom.

 

POTPISUJEM OVO :haha:

  • Upvote 3
  • Downvote 7

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...