Jump to content

Recommended Posts

New-Doctor-Who-Logo-doctor-who-8521729-550-465.jpg

Question will be asked, and the silence will fall. Doctor Who?

Meni je čudno kako nema ove teme? Kultna Sci-fi serija sa BBCa koja postoji već 50 godina.

 

Sve u svemu trenutno je 7a sezona počela i novi companion se pridružio TARDISu i doktoru. Za sada sezona je okej, nije medju najboljim Who sezonama, ali ova epizoda koja je izasla ove nedelje je stvarno dobra. Trenutni pisac je Steven Moffat, veoma talnetovani pisac, koji je odgovor i za Sherlocka.

 

 

http://youtu.be/G8g5BrLm7uQ

Edited by Lunar

Share this post


Link to post
Share on other sites

I meni je čudno da je tema tek sad otvorena. Gledala sam davno, nisam imala pojma da serija već toliko dugo traje, pa me je mrzelo da gledam od početka. Al' definitivno ima jednom da odgledam sve. :bigblue:

A ovaj novi doktor mi se nešto ne dopada, zna se ko je najbolji:

tumblr_mc1uyfE3ng1r46ws2o1_400.jpg

:wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da 23eg novembra 1963 je izasla prva epizoda. Sto se tice Matt Smitha,tako jest 11og doktora, i meni je bilo tesko da se odreknem David Tenanta, 10og doktora, ali posle 5e sezone koja je grandiozna naviknes se. Kazu ljudi da ti je omiljen onaj doktor sa kojim si krenuo da gledas Whoa, tako da je meni Tenant uvek drag srcu bio. Ali tako je i sa svakim doktorom, prvo ne mozes da se naviknes, duris se, tuguješ za proslim i onda vreme prodje i naviknes se na novog doktora.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kazu ljudi da ti je omiljen onaj doktor sa kojim si krenuo da gledas Whoa, tako da je meni Tenant uvek drag srcu bio.

Verovatno jeste, mada sam ja prvo gledala nekoliko epizoda gde je Christopher Eccleston doktor. Čim se Tennant pojavio ja sam se oduševila, nisam uopšte morala da se navikavam na njega.

Pre nego što sam ga videla u seriji, bio je gost u Top Gear-u, pa ga valjda od tada volim. :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

*daleks iliti daleci.

 

Yvette, ja sam od treće sezone uzeo da gledam doktora, i tu je Tenant već uveliko bio. I posle par epizoda gledanja dopala mi se serija, pogotovo kada sam pogledao epizodu Blink(inace to je epizoda sa kojom uvek kazem ljudima da pocnu ako nece bas da idu po redu, zajedno sa Family of Blood). Ali sam shvatio da je veoma glupo da uzmem od treće i da gledam, pa sam natanane uzeo da gledam epizode od 2005e, tako jest prve sezone sa 9im doktorom Christopher Eccleston, pa dokle je tada izaslo, tada je bas kretala 5a sezona da se daje. Tako da će Tenant uvek imati posebno mesto u mom srcu. :D

 

Inace ako nekog interesuje, neke moje recenzije i zajebnacije ima i Doctor Who epizoda recenzije.

http://www.youtube.c...BG?feature=mhee

Edited by Lunar

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 2 months later...
  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...