Jump to content

Stigao PayPal!


oʞɾoƃ

Recommended Posts

Ne spusta radost, jel ti razumes da mi zivimo u Srbiji? :)

 

A i kako da poveruješ kada se pozivaju na izjave Save Savića ili Pere Perića... tu odma nešto smrdi...

 

Znam bre, zaebavam se (apropo predhodne diskusije). :)

Naravno da ništa ne verujem našim dripcima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

opeci pio, šta se pravdaš kad ja radim to isto samo čisti kopipejst

 

Ja ne znam sto spustas radost citiranjem kojekakvih domacih sajtova

 

Ne spustam radost, jel ti razumes da mi zivimo u Srbiji? :)

 

Ne spuštaj nam radost.

 

Ne spusta radost, jel ti razumes da mi zivimo u Srbiji? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

The list of countries covered by the PayPal Receive Funds and Automatic Transfer Agreement is amended as follows:

 

Albania, Algeria, Antigua and Barbuda, Barbados, Belize, Bosnia and Herzegovina, Dominica, Egypt, Fiji, French Polynesia, Grenada, Lesotho, Malawi, New Caledonia, Palau, Saint Kitts and Nevis, Saint Lucia, Seychelles, Trinidad and Tobago, Turks and Caicos.

 

ahahahhaha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nisam ama nigde napisala da ce sigurno doci 8, ako ste vec analni setite se da je cela prepirka pocela oko sranja kako ce Srbi da zajebu i PayPal i svoj narod i da nadju nacin da se obogate kao ni jedna drzava koja je do sad dobila opciju primanja novca :haha: Takodje sam se bunila protiv tvrdnje kako cemo dobiti DELIMICNE usluge primanja novca (tj. da mogu samo biznis profili i sl).

E to je trtljanje i totalno neosnovano. S druge strane konkretan datum jeste diskutabilan ali jbt. cela poenta radovanja je bila da se ide u tom pravcu i da ce biti aktivirano u skoroj buducnosti. E sranje po tome sam nazvala nepotrebnim ubijanjem raspolozenja.

Nije ni cudo sto se tako reaguje kad je ovo savrseno nebitno jedno 99.99% ovog foruma jerbo ne proizvodite ni robu ni usluge za strance :P

Edited by MissionVao

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozh da primis novac na paypal, al kontam da ce trik biti u prenosu sa Paypal accounta na bankarski devizni racun. To jos uvek ne radi. Znaci trenutno moze da se koristi novac koji primis na paypal-u, ne moze da se prebaci u banku. Sacekamo jos par dana da se sve lepo izdefinise.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...