Jump to content

Stigao PayPal!


oʞɾoƃ

Recommended Posts

Pa kažem ti, ni meni neki klijenti neće da plate na Payoneer, nego samo na Paypal, ali ja sa Paypala onda prebacim na Payoneer (i posle sa payoneer kartice dižem na bankomatu).

Mislim... ja sam freelancer, nisam firma, i ne znam kako bi firma to trebala da radi.

 

Kako funkcioniše Payoneer? Hajde mi malo pojasni, molim te.

Prijavim se i onda - kartica stigne kako? Poštom, u banku...? Vezujem ga za devizni račun ili dinarski, ili oba? Kako dižeš pare, na kom bankomatu? Svoje banke? Ima provizije?

 

Da li uplate u evrima dobiješ u evrima ili ti prebace u RSD?

 

PayPal je inače meni počeo sve da skida sa dinarskog računa što pre nije radio. Kurs je besmisleno loš, tako da kad dodaš fees na to - stvarno su pederi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

PayPal je inače meni počeo sve da skida sa dinarskog računa što pre nije radio. Kurs je besmisleno loš, tako da kad dodaš fees na to - stvarno su pederi.

 

Imaš opciju Conversion Options i u profilu i prilikom samog plaćanja. Uvek možeš da odabereš da budeš charged in the original currency.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Kada uđem na Send & Request Payments prikazuje mi samo opciju Pay for goods and services, nema da se izabere da pošaljem kao poklon.

Gledao sam na youtube-u, postoji opcija Send money to friends and family ali kod mene ne postoji ili ja ne mogu da je nađem.

 

Ja imam novac na deviznom računu u banci, moguće je da moram da imam sredstva na svom paypal nalogu da bi mi ta opcija bila dostupna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema to veze da li imas para, mora da postoji ta opcija. Jebem ga, ne secam se ni ja sad tacno gde se nalazi, davno sam slao, uglavnom placam robu.

 

Edit: Ne trebas nista da odabiras. Kad kliknes na "Pay for goods and services" dole ti izbaci da upises ime ili adresu, dalje ides "Next" i upises sumu koju saljes.

 

Imas tamo i da napises poruku onome kome saljes.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 months later...

Vec 6 dana cekam da mi legnu pare sa paypala (od momenta kad sam uradio withdraw) na moj racun u banci.Do sada sam cekao nekih 3-4 dana.Nerviram se jer je u pitanju veca svota,ali ne panicim.Da li je neko od vas isto toliko cekao da mu se pojavi novac na racunu?

 

 

Hvala unapred.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 2 years later...
  • 2 weeks later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...