Jump to content

Četiri savršena albuma zaredom za deset godina


Lou

Recommended Posts

Znaci bendovi sa 4 vrhunska albuma u nizu:

 

Slayer,Death,Suicidal Tendencies.D.R.I.,Cro-Mags,Voivod,Kreator,Razor,Testament,The accused,Bad religion (od Suffer-Generator),Exodus

 

nema to veze s mozgom bre. koja 4 savrsena suicidal tendencies albuma? koja 4 savrsena testament albuma?

razor je tek natprosecan bend nema tu govora o savrsenim albumima; eventualno violent restitution - shotgun justice - open hostility pa kao da zazmurim na jedno oko. ali to su tri albuma.

prva cetiri exodusa su klasa naravno, ali kad je prvi za tri koplja bolji od svega nakon toga, tu se ne moze govoriti o besprekornom nizu

 

Bravo Jaroslave, 'fala što me podseti - onaj Vektor će da ima četiri albuma u nizu bez greške, već vidim, samo da izda još dva.

 

ma daj ne zajebavaj, neki tamo kompilatori/copycat bezdusnici da izdaju *savrsene albume* to su strasne stvari za reci

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

prva cetiri exodusa su klasa naravno, ali kad je prvi za tri koplja bolji od svega nakon toga, tu se ne moze govoriti o besprekornom nizu

 

Slazem se za ovo, Bonded by Blood je bolji za klasu od sledeca tri.

Sto se mene tice, Testament je od 1987. do 1999. sabio, niti je Demonic uljez, niti Souls of Black kao sto Lemi rece, tu je sve vrhunsko, tako da mogu da se biraju bilo koja uzastopna 4 ^^

 

Takodje, Marduk 1993-1999. :wub:

 

Posto ste pominjali Death, da li je nesto oldschool nije merilo kvaliteta, samo bih ja u niz ukljucio Leprosy i Spiritual Healing, dakle period 1988-1998.

Scream Bloody Gore je bitan album, i dobar je, al' ima par nekih slabijih pesama...

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

^bilo vec

 

Sto se mene tice, Testament je od 1987. do 1999. sabio, niti je Demonic uljez, niti Souls of Black kao sto Lemi rece, tu je sve vrhunsko, tako da mogu da se biraju bilo koja uzastopna 4 ^^

 

ma kakav demonic bre, nego su the new order i practice tesko nesavrseni albumi

to mi je neprezaljeni bol iz mladosti sto to nisu bolji albumi

Edited by Čarli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa nije, npr. War Master je mozda njihov najbolji ili ...for Victory, takav bi odgovor dobio od mene. Ali i ti noviji pogotovo Those once loyal su dobri. E sada definitivno da im poslednja cetri nisu savrsena, ali su dobri albumi.

Edited by Lunar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa nije, npr. War Master je mozda njihov najbolji ili ...for Victory, takav bi odgovor dobio od mene. Ali i ti noviji pogotovo Those once loyal su dobri. E sada definitivno da im poslednja cetri nisu savrsena, ali su dobri albumi.

 

dobro war master je drugi najbolji.

niko nije rekao da svi nisu ne dobri nego odlicni, dabome da jesu

 

edit: nego sabati - paranoid >...> sabotage

Edited by Čarli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drudkh, Rotting Christ, Dark Tranquillity (90-e i prelaz u novi milenijum, meni lično možda omiljeni niz, mada mi nisu omiljeni bend, ali toliko su uboli sa raznovrsnošću na albumima od Skydancer do Damage Done), Primordial, možda Borknagar recimo :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drudkh, Rotting Christ, Dark Tranquillity (90-e i prelaz u novi milenijum, meni lično možda omiljeni niz, mada mi nisu omiljeni bend, ali toliko su uboli sa raznovrsnošću na albumima od Skydancer do Damage Done), Primordial, možda Borknagar recimo :da:

 

drudkh su meni prva dva previse bolji od svih ostalih da bi mogao da aminujem

rotting christ i primordijal se prihvataju

dt se odbija

borknagar nikako. to je bend koji je konstantno zanimljiv i konstanto falican.

 

@lemi & kazim

:wub:

Edited by Čarli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...