Jump to content

Četiri savršena albuma zaredom za deset godina


Lou

Recommended Posts

Što se tiče žena i kolekcija, nije da ne vole originale, nego nemaju para, a moraju da troše na još hiljadu stvari.

Ja sam za par godina jedva skupila ovo: http://www.dodaj.rs/?40/b3/2o7DZP7g/fotografija4107.jpg

I, naravno: http://www.dodaj.rs/?s/Xb/3mrqyA21/fotografija4110001.jpg (slike su krš, pošto su sa telefona)

A ovo da je Henk đubre i da mu ovde nije mesto je jedna od većih gluposti power point fana, a baš se trudi na ovoj temi. :haha:

  • Upvote 8

Share this post


Link to post
Share on other sites

moraju da troše na još hiljadu stvari.

Тачно тако.

 

Ципелице, блузице, комплетићи, шешири,

Виклерчићи, чешљићи, помадице, парфеми.

 

Поставља се питање: љепота или оригинали?

Ја сам за љепоту.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Što se tiče žena i kolekcija, nije da ne vole originale, nego nemaju para, a moraju da troše na još hiljadu stvari.

Ja sam za par godina jedva skupila ovo: http://www.dodaj.rs/...grafija4107.jpg

I, naravno: http://www.dodaj.rs/...fija4110001.jpg (slike su krš, pošto su sa telefona)

A ovo da je Henk đubre i da mu ovde nije mesto je jedna od većih gluposti power point fana, a baš se trudi na ovoj temi. :haha:

 

Nesretnice jel ti uopste znas koji je bend Excel,ili te ta rec samo asocira na nesto sto ti sugerise ovaj mali grobarski pozercic!A to za Henk ili koji je vec kurac,je govno tesko,koje moze samo da te natera da odes u WC i da se iskenjas od muke!.Neko dodju u Klivlend da ih malo One life crew nesto priupitaju!A ovo da nemate pare,sta mi naprica,vecita ista prica.Pozerke ste i to je to,to uvek ide uz vas.Nego ,mani se ti metala dok jos mozes,jer ces vremenom od njega da prestanes da budes vise zenstvena.Metal je kod nas rezervisan za ruzne ribe,dobre ribice brzo odpale u neke druge vode!

  • Upvote 1
  • Downvote 12

Share this post


Link to post
Share on other sites

A to za Henk ili koji je vec kurac,je govno tesko,koje moze samo da te natera da odes u WC i da se iskenjas od muke!.Neko dodju u Klivlend da ih malo One life crew nesto priupitaju!

 

čoveče, što bar ne proguglaš malo ko je Henk i sa kim je sve svirao umesto što ovako lupaš? :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odoh malo sad da obavim neke stvari,kad se vratim hocu da vidim bar 20 postova na ovu prozivku,a posebno me zanima sta ce da kazu dezurni pozercic,lari flint,koji pokusava sve vreme da se jeftino uvuce ovim ribicama,da li zbog neke snoske na brzaka ili i sebe vidi kao malo pozersko govno i zboh toga se oseca prozvanim i naravno moj omiljeni lik,lepotan kuruz!O njemu ne treba trositi reci!Ne mojte da me razocarate!Bas se dobro zabavljam!

 

čoveče, što bar ne proguglaš malo ko je Henk i sa kim je sve svirao umesto što ovako lupaš? :haha:

 

Muzika je sranje i nema veze sa metalom,bez obzira sa kime je svirao i sta je radio u proslom zivotu!I nemoj samo ti u muzici da pocnes da me ucis sta je sta,je si cuo!

  • Upvote 2
  • Downvote 14

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odoh malo sad da obavim neke stvari,kad se vratim hocu da vidim bar 20 postova na ovu prozivku,a posebno me zanima sta ce da kazu dezurni pozercic,lari flint,koji pokusava sve vreme da se jeftino uvuce ovim ribicama,da li zbog neke snoske na brzaka ili i sebe vidi kao malo pozersko govno i zboh toga se oseca prozvanim i naravno moj omiljeni lik,lepotan kuruz!O njemu ne treba trositi reci!Ne mojte da me razocarate!Bas se dobro zabavljam!

ne cemo

  • Upvote 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

A to za Henk ili koji je vec kurac,je govno tesko,koje moze samo da te natera da odes u WC i da se iskenjas od muke!.Neko dodju u Klivlend da ih malo One life crew nesto priupitaju!A ovo da nemate pare,sta mi naprica,vecita ista prica.Pozerke ste i to je to,to uvek ide uz vas.Nego ,mani se ti metala dok jos mozes,jer ces vremenom od njega da prestanes da budes vise zenstvena.Metal je kod nas rezervisan za ruzne ribe,dobre ribice brzo odpale u neke druge vode!

 

Budibogsnama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...