Jump to content

2014.02.04. *Dom omladine, Beograd* Iced Earth, Warbringer, Elm Street


Night Prowler

Recommended Posts

Guest Razbijač-NAAĆI

Prvi koncert u Bg-u bio duplo bolji od ovog. 400 ljudi sa sve bendovima, zvuk uzas gde god da stanes, Stu gresio gde je stigao, svirka mrljava, publika jos mrljavija, lagano se probijes do prvog reda bez da se poguras sa nekim ... Elm Street zvucali bolje i energicnije dva puta od IE i Warbringer-a po mom misljenju, momci pokidali za sve pare. Ostalo, bacen novac apsolutno.

 

Totalno si upravu baća.Ne kaže se đaba obraz ko Đon,a onda vidiš Šejfera i sve ti jasno.Ja mislim da je onaj Stu peder,al ne kulturan ko Rob Halford recimo,nego ono prcavac-napadać.Sve ortake po prvim redovima snima uz kez ko vuk crvenkapu.

  • Upvote 2
  • Downvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

e jbg..meni na prvoj svirci bilo do jaja..imao sam cast da me Grob i Starshuter podignu i posalju u kraud surf,da bih mogao na miru da udarim neku devojku cokulom u glavu,dok sam padao..

nema vise takve zabave..

 

ćekaj,kad pogledaš ovu beogracku listu i recimo nešto ovako da su planirali da piće:

 

1. Angel's Holocaust

2. The Path I Choose

3. Plagues of Babylon

4. Dystopia

5. Pure Evil

6. Burning Times

7. Last Laugh

8. Democide

9. The Culling

10. The wolf

11. Don't Tread on Me

12. Melancholy (Holy Martyr)

13. Last December

14. Cthulhu

15. Dark city

16. Violate

17. I Walk Alone

18. Iced Earth

 

Normalno je da ćeš na ovu listu kad bi bilo, da skaćeš i proljevaš,a ne da stojiš ko da si prdno i usro se u gaće...videvši i ćuvši sine,listu za ovu turneju.treba da ih je sramota koliko onaj kepec ne zna da peva.

 

nego jer ima ko slika,videja sa koncerta,se nakaći da malo proanaliziramo meltdown of iced zemlja...

  • Upvote 2
  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

NA proslom je bilo ekstra i ako nisam specijalan fan nego vise povremeni slusac. Video sam kako se Fapril lepo provodio, a cak se secam i tog surfinga. Eh ljubavi moja prosla, kome li si dobro dosla? :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako volim sto nisam muzikalan i sto nisam sluhista, sto ne sviram nikakav instrument i sto se ne razumijem u stimove, durove, oktave, patcheve na klavijaturama, nijanse u tonalitetu i frekvenciji i sto samim tim mogu da uzivam u sadasnjem Drim Tijeteru kao i prije 5 godina, i u jucerasnjem Iced Earthu kao i 2011. u SKCu.

 

Jucerasnji koncert meni dobar podjednako kao onaj prvi, s time sto je setlista bila nesto slabija, ali daleko od toga da ja katastrofa i da nije vrijedilo ici zbog nje na koncert. Dopalo mi se sigurno 80% stvari iz jucerasnjeg repertoara. Sta god da ubodu sa "Something Wicked..." albuma meni lezi, jer taj album prakticno nema lose pjesme. Odsvirali i odlicnu "Dystopiu", pa jos i jednu od ukupno dvije dobre pjesme sa novog albuma ("If I Could See You").

Meni bilo odlicno, atmosfera super, samo da je jos malo potrajalo.

Amerikana vrlo dobra za ovakve koncerte, nisam tamo bio jos od decembra 2009. i Zabranjenog pusenja.

  • Upvote 8

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo uredno. Predgrupe far cry od proslog puta i onog predosadnog Fury UK-a. Elm Street gledao cca. pola, imalo interesantnih momenata, i...ne znam, ok za prvi bend. Warbringer nikada ovako nije uspeo da me 'uhvati' i napravi fana od mene, pa nije ni nakon ovog uzivo iskustva, ali da su bili dobri, bogme jesu. Pevac bi moga da poradi na jos necemu u kontaktima sa publikom sem kreveljenja. Mislim, "blablabla...then why do I feel like a fucking slave?", sta sad, treba da se napravi diskusija medju publikom? :haha:

Od tri gledanja IEa, ovo mi bilo najslabije, za sta najvise zasluzna lista. Bend kao bend, super zvucali, ja bio malo napred, i sasvim na mestu zvuk, Stu isto poslovno zvucao dobro. Dette isto odlican, iako kad ga pogleda covek i ne izgleda kao da uziva. Lista se nekako svela na tri albuma, SW, Sagu i ovu dosadu od novog. I da nisam znao listu, opet bi mi falilo bar nesto sa Horror-a i Burdena, a jos gore kad znam da su u toku turneje isekli pesme. Ali 'ajde, bila Vengeance, Question, Disciples, nije sve bio snooze fest.

Dobro metal vece, sve u svemu.

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za IE znam od 1991. godine, nisam neki vatreni fan i volim vise prve albume.

Svirka je bila sasvim OK, odabir stvari je morao biti malo bolji (npr. Desert Rain,

Colors, Travel in Stygian, Written on the Walls, Stormrider.....)

Zao mi je sto nisam 2011. isao da gledam, vidim da je tada lista bila dosta bolja.

Sad forsiraju novi album, a on i nije nesto....

Obe predgrupe su bile sasvim OK.

Jos jedan dobar utisak - korektne cene merch-a.

Po meni, ocena veceri 7/10.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako volim sto nisam muzikalan i sto nisam sluhista, sto ne sviram nikakav instrument i sto se ne razumijem u stimove, durove, oktave, patcheve na klavijaturama, nijanse u tonalitetu i frekvenciji i sto samim tim mogu da uzivam u sadasnjem Drim Tijeteru kao i prije 5 godina, i u jucerasnjem Iced Earthu kao i 2011. u SKCu.

 

Jucerasnji koncert meni dobar podjednako kao onaj prvi, s time sto je setlista bila nesto slabija, ali daleko od toga da ja katastrofa i da nije vrijedilo ici zbog nje na koncert. Dopalo mi se sigurno 80% stvari iz jucerasnjeg repertoara. Sta god da ubodu sa "Something Wicked..." albuma meni lezi, jer taj album prakticno nema lose pjesme. Odsvirali i odlicnu "Dystopiu", pa jos i jednu od ukupno dvije dobre pjesme sa novog albuma ("If I Could See You").

Meni bilo odlicno, atmosfera super, samo da je jos malo potrajalo.

Amerikana vrlo dobra za ovakve koncerte, nisam tamo bio jos od decembra 2009. i Zabranjenog pusenja.

Pametno zboris
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...