Jump to content

Recommended Posts

Ludi Rusi, izopacena varijanta darkwave-a (koji oni zovu lightwave)

 

...they stated that "Dvar is something that came in a dream". Band members claim to have heard music in their dreams. The music was presented to them by a creature named Dvar, which took the shape of a giant bee. All of the band's music is devoted to Dvar and directly inspired by him. The members of the band do not claim to write the music themselves (which comes from Dvar), but to serve as messengers.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja?

Ovo tvoje nema veze sa 8bitom.A ovo je ocigledno digitalno, i to veoma veoam lose. Jbg. bas je lose, podseca me na demoe jednog mog druga koji je hteo da pocne da se bavi elektronskom muzikom, ali je mnogo fejlovao pa odustao od toga.

Edited by Lunar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šta to uopste znaci? :D Kolko Vozdov Prorok ima albuma? Kolko Merzbow ima albuma? To što si napisao uopšte im ne ide u korist, čak suprotno, da praviš tolko dugo muziku i da zvučiš tolko loše.

Zašto jednostavno ne prihvatiš da mi se ne dopada ova grupa, i nastaviš sa svojim slušanjem, bez da mi nekako čudno kontiraraš. :D

Ajde ima tolko stvari što ja slušam, što bi ti isto rekao da je govno, ali to ne znači da bi ih ja manje njih voleo, nit mi smetalo to što ti imaš loš ukus. :P

Edited by Lunar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šta to uopste znaci? :D Kolko Vozdov Prorok ima albuma? Kolko Merzbow ima albuma? To što si napisao uopšte im ne ide u korist, čak suprotno, da praviš tolko dugo muziku i da zvučiš tolko loše.

Zašto jednostavno ne prihvatiš da mi se ne dopada ova grupa, i nastaviš sa svojim slušanjem, bez da mi nekako čudno kontiraraš. :D

Ajde ima tolko stvari što ja slušam, što bi ti isto rekao da je govno, ali to ne znači da bi ih ja manje njih voleo, nit mi smetalo to što ti imaš loš ukus. :P

 

Nista, to je bio info za one koje interesuje :P

 

Ja pre mislim da si doneo preuranjen sud na osnovu ovog silly zvuka koji neguju, ali ne mari :haha:

 

Perunko je sjajan xD

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

pazi ja sam all for silly i lo-fi varijante, ali mora muzika imati neki sadrzaj i da se cuje da je napravljeno sa srcem, ovo je isprazno i jednostavno zvuci preko kurca, kao neki losa-muzika-exploitation-bend samo sto nije duhovito

pre cu da slusam neki midi sto cu sam nakucati za 30 min nego ovo

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 3 months later...
  • 2 months later...
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...